Mye.co.il ????? ????????, ????????, ??????, ??????? ? ??????

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Mye.co.il ????? ????????, ????????, ??????, ??????? ? ??????

Nowy postprzez ErortSopmem w 24 Gru 2009 11:05

???? ????! ??? ?????? ????? ???? ????? ?????? ???? ??? ????? ???? ???????. ????? ????? ?????? ???? ???, ??????? ???? ?????? ????? ?????? - ???? ???????, ???, ????? ?????? ?????? ?????, ???? 250 ?????? ????? ?? ???? ? 350 ??? ????. ??? ????? ????? ?? ????? ???????, ????? ?????? ?????? ??? ?? ???? ???? ??? ?? ?????? ????? ????? (??? ???) ????? ?? ????? ? ???? ????? ?

?? ????? ?????? ???? ???... ????? ?? ?????? ????? ?????? ???????? ?? ???? ???????? ???? ???? ??? ???? ?????? ?? ??? ??? ??? ?? ???? ??? ?? ???? ????? ?????, ??? ????? ?????? ????? ???? ???????. ???? ?? ????? ?? ?????? ????? ????? ??????? ???????.

???? ???? ????, ????.
ErortSopmem
 

Re: Mye.co.il ????? ????????, ????????, ??????, ??????? ? ??????

Nowy postprzez Tłumaczenie (hebrajski > polski) w 24 Gru 2009 19:31

Cześć dziewczyny! Jestem zaangażowany do świeżych i pół zdecydowaliśmy się szukać profesjonalnym producentem imprezy. Chcemy wziąć ślub lipcu przyszłego roku, otrzymałem oferty interesujące wiosną Zimmerman - event management, nawiasem mówiąc, patrzymy w centrum, ok. 250 osób na koszt od około 350 syklów nikomu. Czy ktoś wie o producencie imprez, wesel produkcji może mi dać opinii publicznej? Czy istnieją inne obiekty w południe (Beer Szewa) należy sprawdzić, aby produkować ślub?

Co dalej? Boże, co kliknąć ... Musimy również znaleźć sale na imprezy, producent imprez, że nie zobaczy? Kolejne trzy miesiące, mój kuzyn ma bar micwa i powinien organizować imprezy, mam nadzieję, że produkuje Lhtshms wydarzeń. Również chętnie usłyszeć o innych doświadczeń w produkcji imprez i wesel.

Thank you thank you thank you, panika
Tłumaczenie (hebrajski > polski)
 

Re: Mye.co.il ????? ????????, ????????, ??????, ??????? ? ??????

Nowy postprzez Tłumaczenie (hebrajski > angielski) w 24 Gru 2009 19:33

Hello girls! I'm engaged to a fresh and half we decided to look for a professional event producer. We want to get married next July, I received an offer interesting spring Zimmerman - Event management, incidentally, we're looking in center, about 250 guests at a cost of from about 350 shekels to anyone. Does anyone know about the events producer, producing weddings can give me an opinion? Are there other places in the south (Beersheba) I should check to produce a wedding?

What next? God what a click ... We also need to find halls for events or events producer would see that? Another three months, my cousin has a bar mitzvah and he should organize an event, I hope Lhtshms that produces events. Also happy to hear about other experiences in producing events and weddings.

Thank you thank you thank you, panic
Tłumaczenie (hebrajski > angielski)
 

Re: Mye.co.il ????? ????????, ????????, ??????, ??????? ? ??????

Nowy postprzez Tłumacz w 21 Wrz 2010 18:15

:arrow: To chyba jakiś spam. :idea: :?:
Tłumacz
 


Powróć do Obcojęzyczne - international

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron