Świńska grypa z Ciechanowa

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Re: Świńska grypa z Ciechanowa

Nowy postprzez Chory w 17 Lis 2009 23:21

Ja jestem chory na ptasią grypę. Wiem to bo u lekarza zapytałem jaką mam grypę to mi kazali zrobić dziubek i po jego kształcie lekarka i pielęgniarka zgodnie uznały że to ptasia grypa. :roll:
Image
Chory
 

Re: Świńska grypa z Ciechanowa

Nowy postprzez gościk w 18 Lis 2009 17:57

Ha,ha,ha!!! Ten dziubek to chyba z innej epoki? :lol:
gościk
 

Re: Świńska grypa z Ciechanowa

Nowy postprzez zatroskany w 20 Lis 2009 21:33

Jeśli chodzi o szczepionkę przeciwko świńskiej grypie to wymaga ona wysokiego ryzyka ze strony pacjęta, ponieważ powoduje nieodwracalne skutki uboczne.Może powodować niepłodnośc, przyczyny zostały wcześniej zbadane przez specjalistów w Centrum Leczenia niepłodności w Mysłowicach. Zawiera w swoim składzie bardzo szkodliwy składnik jakim jest skwalen- substancja której zadaniem jest stymulacja układu immunologicznego, która zwiększa skuteczność tej szczepionki. Pozdrawiam!
zatroskany
 

Re: Świńska grypa z Ciechanowa

Nowy postprzez Ola w 21 Lis 2009 19:53

Słyszalam,że w Ciechanowie zmarła pierwsza osoba na świńską grypę.Czy to możliwe,że tak szybko dotarła do nas z Ukrainy? :?:
Ola
 

Re: Świńska grypa z Ciechanowa

Nowy postprzez Pielęgniarka w 21 Lis 2009 19:55

To był 47-letni mężczyzna a dziecko w stanie ciężkim.
Pielęgniarka
 

Re: Świńska grypa z Ciechanowa

Nowy postprzez kucyk w 22 Lis 2009 20:12

Czym się różni świńska grypa od ptasiej grypy? :?:
kucyk
 


Re: Świńska grypa z Ciechanowa

Nowy postprzez Gość w 24 Lis 2009 23:28

Ja tam nie wierzę w żadną grypę. To oszustwo firm farmaceutycznych. Jeszcze nikt nigdy wirusa nie widział.
Gość
 

Re: Świńska grypa z Ciechanowa

Nowy postprzez Gość w 25 Lis 2009 21:21

Jest to świadome i celowe wywoływanie tematu zastępczego, zamiast się zająć problemami których nie brakuje. :geek:
Gość
 

Re: Świńska grypa z Ciechanowa

Nowy postprzez Gość w 03 Gru 2009 23:05

Gość
 

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron