Śmieszni,starzy,zdziecinniali Wardziński,Stawicki.

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Śmieszni,starzy,zdziecinniali Wardziński,Stawicki.

Nowy postprzez mundek z etosu PO w 05 Cze 2012 21:23

Uchwalono ni z gruszki ni z pietruszki CZTERY HONOROWE OBYWATELSTWA dla ludzi może i zacnych i zaradnych życiowo i zawodowo, ale nie Ciechanowian ale obcych nieznanych nam ludzi.
Są to przywódcy miast partnerskich od Uralu po Atlantyk :-)
Tacy to nasi radni są światowi.
Czy nie ma już ważniejszych tematów dla radnych i czy rada miasta ma w statusie zajmowanie się polityką międzynarodową gdy nie potrafi w krótszym czasie zająć się uchwała w sprawie wolności mediów w Polsce?
Gdzie ten etos powiewu wolności w PO ?
mundek z etosu PO
 

Re: Śmieszni,starzy,zdziecinniali Wardziński,Stawicki.

Nowy postprzez mundek z etosu PO w 05 Cze 2012 21:42

Słyszałem ze mogą ci honorowi obywatele jeździć gratis podupadajacym finansowo ZKM.
Zapewne nie mogą korzystać z ofery programowej PCKiSz ?
Czy radni uchwalili gratyfikacje pienieżne i ile ta dząmpreza kosztuje nas podatników ?

Czy w zamian NASZ prezydent MIASTA chce mieć az CZTERY HONOROWE OBYWATELSTWA od URALU po ATLANTYK ?
mundek z etosu PO
 

Re: Śmieszni,starzy,zdziecinniali Wardziński,Stawicki.

Nowy postprzez Swój w 06 Cze 2012 00:06

Ludzie wybrali NASZ prezydent MIASTA a tu się okazało że to nie NASZ. Kumpluje się z zagranicznymi, tylko nas się wstydzi. :oops:
Swój
 

Re: Śmieszni,starzy,zdziecinniali Wardziński,Stawicki.

Nowy postprzez mundek z etosu PO w 06 Cze 2012 14:18

Re: Co sądzicie o pszczegolnych Radnych Rady Mias
Autor: Gość: mundek z etosu PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.12, 15:17
Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz
Ja jestem zachwycony radnymi miejskimi i nawet dałem upust swojego uwielbienia z pochwaleniem ich szefa za przyznanie honoruf czterem nieznanym faceto z pod Uralu i z pod Atlantyku.
Nie spodobało sie to Sylwkowi moderatorowi i kasuje moje uwielbienie dla radnych tego miasta.
forumciechanowa.fc.pl/viewtopic.php?f=5&t=7398
mundek z etosu PO
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron