Przepisy

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Re: Przepisy

Nowy postprzez Kuroń w 04 Mar 2009 22:22

SAŁATKA Z RAKÓWZłowić 10-15 szt.raków lub kupić gotowe w supermarkiecie (widziałem w ,,Makro") ,20dkg ziemiaków (gotowanych),2jaja ugotowane na twardo ,natka pietruszki,korepek,50ml oliwy,sól,pieprz,musztarda i sok z cytryny do smaku. Raki ugotowac ,wyjąć mięso z szyjek i kleszczy.Ziemniaki i jaja pokrajać w kostkę,połączyć z rakami ,oliwą i posiekaną natką pietruszki ,doprawić do smaku ,przełożyć do szklanej salaterki ,udekorować i zjeść .SMACZNEGO ! ! ! :lol:
Kuroń
 

Re: Przepisy

Nowy postprzez Maciek 2 w 05 Mar 2009 00:27

Kuroń napisał(a):SAŁATKA Z RAKÓW
Złowić 10-15 szt.raków... wyjąć mięso z szyjek i kleszczy... SMACZNEGO ! ! ! :lol:

Ale brzmi apetycznie?
Może gdybym nie patrzył jak to się przyrządza ?
:)
Maciek 2
 

Re: Przepisy

Nowy postprzez Ala w 06 Mar 2009 20:39

A może ktoś potrafi wykonać tradycyjny blok ?,zależy mi na przepisie. Jeżeli można to bardzo proszę.Ja także mogę spełnić czyjąś prośbę.Pozdrawiam ! oraz czekam.
:P
Ala
 

Re: Przepisy

Nowy postprzez Babcia w 09 Mar 2009 20:25

Oto przepis na tradycyjny blok ,oparty na własnej i sprawdzonej recepturze.Takiego nie można kupić w żadnym sklepie.Jest naprawdę doskonały ,możecie przekonać się sami.Polecam jego wykonanie ,oraz proponuję podzielić się opinią na forum .Smacznego!

BLOK BABUNI

1 kostka masła,2szklankicukru,cukier waniliowy,1/2 szklanki wody ,1/2 paczki kakao, 1paczka mleka w proszku,40 dkg.ciastek,rodzynki,orzechy. Sposób przyrządzania:
masło,cukier,wodę,kakao zagotować.W lekko ostudzone składniki ,wsypać mleko i wymieszac .Włożyć ciastka,następnie owinąć folią i włożyć w małą blaszkę.
:geek:
Babcia
 

Poprzednia

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości

cron