Po co komu halloween

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Marzena w 04 Lis 2008 19:12

To proszę bardzo napisz o co Ci chodzi.
Marzena
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Franek w 04 Lis 2008 20:30

Ja też bym chciał mieć halloween w pracy ,jak Janek .Ale jak nie to chociaz pójdę sobie do kina na film o halloween pt.,,Noc grozy".Który odbędzie się dn. 30.11.2008r. o godz.20.00 w kinie Ciechanow. :evil: :mrgreen: :twisted:
Franek
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Ala w 04 Lis 2008 21:46

Obchody ,,halloween" zawitały też do Szkoły Językowej British School w Ciechanowie .Z incjatywy nauczycieli ,dzieciom kazano przebrać się za czarownice,duchy,czarne koty i zmobie.Pani metodyk twierdziła iż ,dzięki temu zaangażowaniu dzieci jeszcze bardziej polubią język angielski.Zaznaczam jak również ostrzegam przede wszystkim rodziców by zapanowali nad dziećmi i młodzieżą.Ponieważ to święto wywodzi się z pogańskiego celtyckiego zwyczaju .Halloween jest obchodzony, w wielu miejscach świata np.w Stanach Zjednoczonych,Irlandii i Wielkiej Brytanii. :arrow: :idea: :!:
Ala
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Monika w 16 Lis 2008 17:23

Ja myślę że zwolennikami ,,halloween",są osoby dla których dzień 1 listopada jest najtrudniejszym .Dla nich pójście na cmentarz i uczczenie święta,,Wszystkich Świętych" jest nie do przyjęcia .Uciekają oni bowiem od świadomości przyszłej śmierci ,bo mają dużo lęku.Nie chcą przeżywać cierpienia,oddalają je od siebie .A może nie mieli okazji oswoić się z cierpieniem.I z tąd bierze się ta ucieczka w różne szkodliwe zabawy i rozrywki :arrow: :oops:
Monika
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez mgr w 17 Lis 2008 23:40

Ja myślę że to ludzie prości, bezmyślnie naśladujący amerykańskie zwyczaje, taka współczesna dulszczyzna.
mgr
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Monika w 26 Gru 2008 22:51

Zwolennicy ,,halloween",popierają także ,,andrzejkowy"obyczaj pogański.To prawdziwe zacofanie. :idea:
Monika
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Ha ha ha !!! w 29 Paź 2010 17:28

Dziś już widziałem pierwszego w tym roku co mu założyli dynie na głowę i latał jak głupi. :lol:
Ha ha ha !!!
 

Poprzednia

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości

cron