Po co komu halloween

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Radek w 01 Lis 2008 23:48

Chyba zegarek jest w tym forum żle ustawiony. :idea:
Radek
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Mariola w 02 Lis 2008 00:39

W przedszkolu nr 10 panie kazały dzieciakom z zerówki poprzebierać się za jakieś upiory i chodzić do maluchów i straszyć, a w żłobku wszystkie dzieci się popłakały. :(
Mariola
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Radek w 02 Lis 2008 00:52

W żłobku? :shock: To już przesada.
W Krasiniaku to nie było nic. Pewnie grono pedagogiczne mądrzejsze i młodzież bardziej na poziomie.
Tylko u sąsiadów jak co tydzień była impreza, śmierdziało szczynami i winem owocowym, a z piosenek to rozpoznałem "Dżin goł bell - Dżin goł bell". Może święta im się pomyliły.
:lol:
Radek
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Mariusz w 02 Lis 2008 18:57

Było ekstremalnie ,taka zabawa na długo zapadnie mi w pamięci.A kto nie był,niech żałuję.Wróciłem rano na ,,rauszu". :twisted: :mrgreen: :twisted:
Mariusz
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Janek w 03 Lis 2008 04:24

Ja to będę miał halloween rano w pracy. :shock:
Janek
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Marzena w 03 Lis 2008 19:44

Ja słyszałam że to święto należy do satanistów ,oraz do tych co uprawiają spirytyzm,praktyki okultystyczne i magiczne.A literatura pt.,, Harry Porter",też promuję ,, halloween". :oops: :idea:
Marzena
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Franek w 03 Lis 2008 22:07

Szkoda że u nas w pracy jest tak nudno. :cry:
Franek
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Radek w 04 Lis 2008 01:21

To moi sąsiedzi kiedyś uprawiali praktyki spirytystyczne, ale teraz przeszli na wino owocowe, a to potem gorzej czuć. :?
Radek
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Zenek w 04 Lis 2008 10:19

Franku ! twierdzisz że w pracy jest nudno ,to znaczy że mało pracujesz .Świadczy też iż szef Ci płaci niskie wynagrodzenie,a jak jest odwrotnie ,to za bezczynność otrzymujesz zapłatę? :?:
Zenek
 

Re: Po co komu halloween

Nowy postprzez Franek w 04 Lis 2008 10:47

Nie o to mi chodzi. :geek:
Franek
 

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

cron