Holokaustbiznes

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Holokaustbiznes

Nowy postprzez Gość w 31 Gru 2011 11:13

Re: Młyn wraca w ręce prawowitych właścieli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: gość 31.12.11, 10:49 Odpowiedz
Do "emeryta". Podałem w pierwszym swoim poście fakty, które w zestawieniu z tematem głównym, młynem Weistocka, stanowią wg mnie całość logiczną. Chodzi wg mnie mianowicie o to, aby program o którym pisze "dgg" a który znałem jeszcze przed wyborami i nie wierzyłem, że coś takiego powstało, był zaakceptowany przez świat. Bo jakaż będzie ulga na świecie, gdy sprawcy Holocaustu zapłacą Żydom za ich rzeczywiście ogromne cierpienia w ramach kary. I idzie od dłuższego czasu w mediach światowych akcja -"polskie obozy koncentracyjne". Ostatnio dodaje się - "gdzie naziści mordowali Żydów". Nawet nie ma wzmianki, że ci naziści mordowali tam też Polaków, Rosjan, Romów...Dużą pracę w tej dziedzinie wykonał też p.Gross. Książki od historii na Zachodzie zaczynają uzywać tych samych określen Treblinki, Auschwitz. Jak to wszystko zaczną kojarzyć nowe pokolenia? Na fakt zniknięcia z odniesień do obozów i martyrologii żydowskiej terminu "Niemcy hitlerowskie", a w zamian pojawienia się terminu "naziści" zwracał nam Polakom niedawno uwagę.........wpływowy polityk żydowski, dziwiąc się, że nie reagujemy na ten sprytny zbitek słowny, zamazujący odpowiedzialnośc Niemców. Więc w sumie to wszystko ma sprawić, że świat będzie postrzegał nas Polaków jako w dużej części (eskalacja zwalania na nas winy trwa!) winnych Holokaustu, a wtedy odebranie nam majątków już spłaconych przez państwo polskie gminom żydowskim na Zachodzie będzie dla nas sprawiedliwą karą. Świat oczyści sobie naszym kosztem sumienie. Wg żródeł podających tą teorię proces oddawania lub kolejnego spłacania miał się zacząć po cichu po wyborach. Przyznam, że w tą teorię nie wierzyłem. Wczoraj przeżyłem szok znajdując na tym forum wieść o młynie Weistocka. Dlatego jeśli to jest prawdą, napisałem do myślących, tj. takich, którzy zechcą zadać sobie trud kojarzenia tych faktów, czyli trud myślenia. Jeśli więc już ktoś ten trud podjął i nie skojarzył tego wszystkiego, to ubolewam. Kolejny raz będzie mądry Polak po szkodzie?
Re: Młyn wraca w ręce prawowitych właścieli IP: *.dynamic.chello.pl
Gość: dgg 30.12.11, 22:43 Odpowiedz
Nic dziwnego skoro:


w oficjalne stosunki Polski z Izraelem wprowadzony został przez rząd Izraela wrogi Polsce element: zamiar ograbienia państwa polskiego. Na ten jawnie wrogi akt Izraela wobec Polski rząd Tuska też nie zareagował. Dlaczego?
.
Dlaczego rząd Tuska odbył słynną ?sesję wyjazdową? w Izraelu?
Ale po kolei. Najpierw rząd Tuska podpisał, nie wiedzieć czemu, tzw. ?deklarację praską?, w której zobowiązał się do wspierania roszczeń dwóch żydowskich organizacji z Ameryki dotyczących tzw. restytucji mienia żydowskiego (wedle zasady ?dziedziczenia rasowego?: były majątek Żydów należy się innym Żydom, nawet jeśli nie są spadkobiercami) na terenie Unii Europejskiej. Wprawdzie delegat ministra Sikorskiego na konferencję praską, (niestety, Bartoszewski) stwierdził tuż po konferencji, że roszczenia te nie dotyczą Polski, ale, po pierwsze: czemu więc podpisał tę deklarację, po wtóre ? przedstawiciele owych organizacji natychmiast skontrowali ?delegata? oświadczeniem, że przeciwnie, roszczenia te i ta deklaracja dotyczą t a k ż e Polski. Na takie dictum rząd Tuska ?podkulił ogon? i w ogóle już nie zareagował?
Potem (bieg spraw nabiera tempa) rząd Izraela utworzył swą agendę (Heart - Grupę Zadaniową do Odzyskiwania Majątku z Okresu Holocaustu), do wspierania roszczeniowej działalności wspomnianych organizacji żydowskich, przez co ich prywatne roszczenia stały się teraz także roszczeniami rządu Izraela. Widać konsekwencję w działaniu! Ponieważ roszczenia te noszą wszelkie znamiona próby zuchwałego wyłudzenia ? tym samym do polityki Izraela wobec Polskie, więc w oficjalne stosunki Polski z Izraelem wprowadzony został przez rząd Izraela wrogi Polsce element: zamiar ograbienia państwa polskiego. Na ten jawnie wrogi akt Izraela wobec Polski rząd Tuska też nie zareagował. Dlaczego?
Tymczasem ostatnio ?wydało się?, że Polska w latach 1948- 1971 spłaciła wszystkich emigrantów, którzy wyjechali z Polski nie tylko do USA i Kanady, ale i do Szwajcarii, Szwecji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Danii i Grecji, pozostawiając w Polsce nieruchomości. Z bliżej nieznanych powodów władze PRL nie dokonały jednak, w następstwie wypłaty tych odszkodowań, stosownych wpisów w księgach wieczystych na rzecz Skarbu Państwa. Daje to pretekst dla żyjących jeszcze za granicą b. właścicieli lub ich spadkobierców do żądania ?zwrotu? tych nieruchomości, mimo uzyskanego już odszkodowania, ale także ułatwia wydrwigroszom z przedsiębiorstwa ?Holocaust? ? teraz wspieranym oficjalnie przez rząd Izraela ? ich naciski polityczne.
Stawka jest olbrzymia.
Wydawałby się, że w takiej sytuacji nic prostszego ? ale i pilniejszego! - jak zobowiązanie wszystkich agend rządowych ( z ministerstwem sprawiedliwości i Skarbu Państwa na czele) do natychmiastowego, w trybie pilnym i nadzwyczajnym, dokonania niezbędnej korekty w księgach wieczystych i zamknięcia tej sprawy raz na zawsze. Wymagałoby to tylko ścisłej i pilnej współpracy CAŁEJ administracji rządowej, współdziałającej z administracją samorządową: z polecenia rządu.
Obecnie międzynarodowa sytuacja Izraela pogorszyła się: kilka państw zerwało stosunki dyplomatyczne z Izraelem, Turcja je zamroziła, nowym władzom Egiptu coraz trudniej lawirować, głosowanie w ONZ nad uznaniem państwa palestyńskiego ?grzeje? temat w wymiarze globalnym. Jest idealny moment, żeby zaproponować rządowi Izraela: albo rząd Izraela wycofa się z wrogiej wobec Polski polityki i wyłączy Polskę z programu ?Heart?, albo zagłosujemy za niepodległym państwem palestyńskim.
?Ale któż by zainicjował takie posunięcie? Tusk? Wolne żarty? Komorowski, Sikorski?? Czy zatem ogromny majątek w końcu przejdzie w nieuprawnione ręce?,


http://forum.gazeta.pl/forum/w,557,1319 ... i.html?v=2
Skopiowane zanim wyborcza skasuje :mrgreen:
Gość
 

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości

cron