NAUCZYCIELE PRYWATNYCH PRZEDSZKOLI

Moderatorzy: Mariola, Marcin

NAUCZYCIELE PRYWATNYCH PRZEDSZKOLI

Nowy postprzez rusalka1980 w 03 Wrz 2011 15:00

Witam
Mam pytanie do Nauczycieli pracujących w prywatnych przedszkolach.
Powiedzcie mi proszę jak wygląda Wasza sytuacja pracy? Chodzi mi o to jak wyglądają Wasze zarobki, czy macie jakieś dodatki, płacą Wam wysługę lat??????? Na jakich zasadach pracujecie według Karty Nauczyciela czy Kodeksu Pracy??? Jak jesteście traktowane i w jakim wymiarze godzin dziennie pracujecie??? Powiedzcie proszę jak to u Was wygląda. Sama jestem nauczycielem i czuję się wykorzystywana dlatego proszę o pomoc by wiedzieć czy nie jestem w tym osamotniona i czy powinnam coś z tym zrobić.
Pozdrawiam
rusalka1980
Poziom aktywności 1++
Poziom aktywności 1++
 
Posty: 4
Dołączenie: 12 Lip 2011 11:28

NAUCZYCIELE PRYWATNYCH PRZEDSZKOLI

Nowy postprzez Afistfulofdollars w 11 Lis 2011 20:38

niedlugo tzn. na poczatku pazdziernika u nas w szkole bedzie pasowanie, które zbiega sie z dniem nauczyciela
i teraz mam pytanie, a raczej pytania
jak u was wyglada przygotowanie do takiego pasowania?
co dostaja nauczyciele i wychowawczyni od pierwszaków?

pozdrawiam
Beata i Radek
[size=1]by the way peeps, I have launched a high quality web site we really hope you can make a visit:my brand-new web site
Afistfulofdollars
 

Re: NAUCZYCIELE PRYWATNYCH PRZEDSZKOLI

Nowy postprzez Gosia w 12 Lis 2011 19:56

Niedługo lecz prawie za rok, więc jest jeszcze dużo czasu na tą decyzję.Ja proponuję ustalić z Komitetem Rodzicielskim, jaki prezent kupić.Uważam że napewno byłoby bardzo miło gdyby pani wychowawczyni otrzymała jakiś symboliczny prezent i kwiaty od swoich pociech,zatem dla pozostałych nauczycieli proponuję - kwiaty.Pozdrawiam - Gosia
Gosia
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 62 gości

cron