Supermarkety

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Supermarkety

Nowy postprzez Nowa w 01 Lip 2011 16:41

Słyszałam że na półtuskiej ma być TESCO 4 hektary! Kiedyś myślałam że Ciechanów to mała dziura ale teraz mam inne zdanie. :)
Nowa
 

Re: Supermarkety

Nowy postprzez rusalka1980 w 12 Lip 2011 11:32

Mała dziura :) masz tyle supermarketów do wyboru do koloru, kino, basen, PKP, deptak, park, stadion itp.
Nie ma co narzekać :) inni mają gorzej :)
rusalka1980
Poziom aktywności 1++
Poziom aktywności 1++
 
Posty: 4
Dołączenie: 12 Lip 2011 11:28

Re: Supermarkety

Nowy postprzez Nowa w 16 Lip 2011 10:37

rusalka1980 napisał(a):... , kino, basen, PKP, deptak, park, stadion itp.
Nie ma co narzekać :) inni mają gorzej :)

Zapomniałaś dodać PKS tam się nawet siedzi lepiej niż na deptaku bo deszcz nie pada ani słońce nie praży i można zapiekankę spokojnie zjeść.
Nowa
 

Re: Supermarkety

Nowy postprzez Ha ha w 09 Mar 2012 15:14

Z forum gazety - Ciechanów

Carrefour przy Armii Krajowej - FekaliaIP: *.dynamic.chello.pl
Gość: Klient X 08.03.12, 23:26 Odpowiedz
Dziś, podobnie jak i z resztą poprzednio, miał miejsce wylew z rur ściekowych w sklepie Carrefour przy ulicy Armii Krajowej. Ludzkie ekskrementy pływały po całym tranzycie, chłodniach i co najlepsze, w widocznym miejscu którym jest piekarnia ulokowana tuż przy wejściu na magazyn... Po całym lokalu unosił się "Piękny" zapach ludzkiego kału i moczu. Z własnych obserwacji wiem że taka sytuacja ma miejsce nie pierwszy raz. Drodzy ludzie, towarzysze podatkowi... Czy na prawdę musicie robić Tam swoje zakupy? Czy jesteście w stanie je teraz robić mając tę świadomość iż towar który macie zamiar spożyć stał na paletach zanurzonych w Gównie?! W tym miejscu rodzi się inne, zasadnicze pytanie. Gdzie jest Sanepid?
Re: Carrefour przy Armii Krajowej - FekaliaIP: *.range86-182.btcentralplus.com
Gość: ... 08.03.12, 23:48 Odpowiedz
Samego zdarzenia nigdy nie widziałam, ale zapach przy tym sklepie zawsze jest "g.wniany"... :/
Re: Carrefour przy Armii Krajowej - FekaliaIP: *.play-internet.pl
Gość: klient y 09.03.12, 12:20 Odpowiedz
A mnie się podobało - dostałem piękne gumaki, no bo jakoś po bułki na piekarnie musiałem się przedostać nie?! A tak poważnie to skoro jesteś tak świetnie zorientowany w temacie to czemu sam nie zgłosiłeś tego do Sanepidu????? Byłem w tym sklepie wczoraj trzy razy i żadnych ekstrementów nie widziałem. Co do zapachu to śmierdziało również pod Kaufem i Rossmanem ale widocznie ty poradzisz krucjatę tylko przeciwko jednej firmie......

http://forum.gazeta.pl/forum/w,557,1340 ... a.html?v=2

Osobiście wolę żeby Ciechanów był ,,dziurą'' tzw. zaściankiem podobnie jak miasteczka na Litwie lub Białorusi gdzie jest czysto schludnie i bezpiecznie. Obawiam się że moje miasto upodabnia się do Paryża i Londynu gdzie bandy naćpanych imigrantów napadają białych, okradają sklepy, podpalają samochody. O wszechobecnym brudzie i smrodzie już nie wspomnę.
Ha ha
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 58 gości

cron