Na forum Gazety - Wypowiedź rzeczniczki prezydenta

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Na forum Gazety - Wypowiedź rzeczniczki prezydenta

Nowy postprzez Ha ha ! w 21 Cze 2011 17:42

Wypowiedź rzeczniczki prezydenta - sami oceńcie.
Autor: Gość: trochę smutne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.11, 12:14

Wypowiedź rzeczniczki odnośnie skarg mieszkańców na słabą informację i organizację przebudowy Kilińskiego i Sierakowskiego :
- "z powodu kilku zainteresowanych tym osób nie będziemy rozbierać pachołków i zmieniać organizacji ruchu na Warszawskiej. Bo nie może być tak, że wszystko dostosowuje się do potrzeb kilku osób. To raczej te osoby powinny dostosować się do potrzeb większości"
Ton wypowiedzi sami oceńcie. Mi to przypomina poprzedni ustrój ,ale może się mylę. Te kilka osób Pani rzeczniczko to : 3x bloki (ok. 150 mieszkań) i ok. 10 domów jedno lub wielorodzinnych - samochodów jest pewnie ok. 100 (gdzie je przeparkować?). Niech sobie Pani rzeczniczka policzy ile to osób (na moje oko to ok. 400 osób). Do tej pory dzielnie znosiłem utrudnienia ,bo cieszą zmiany na lepsze i najwyższy czas na remont tamtych okolic ,ale jak przeczytałem wypowiedź przedstawiciela Prezydenta to niestety puściły mi nerwy i musiałem to przelać na forum :). Smutne ,że już kolejny raz urzędnicy Ciechanowa z góry traktują mieszkańców i nie tylko okolic Warszawskiej.
Ha ha !
 


Re: Na forum Gazety - Wypowiedź rzeczniczki prezydenta

Nowy postprzez Gośka w 21 Cze 2011 20:09

Wypowiedź rzeczniczki prezydenta jest naprawdę żenująca, w jaki sposób traktuję mieszkańców.Być może osoby zawiedzione w przyszłości nauczą się wybierać odpowiednich ludzi do władz samorządowych którzy zatroszczą się o wspólne dobro. :geek:
Gośka
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości

cron