Samobójstwo prezydenta!

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Samobójstwo prezydenta!

Nowy postprzez Nowy w 01 Kwi 2010 21:03

Przed godziną popełnił samobójstwo prezydent. Kaczyński. Powiesił się w kiblu na pasku. W liście pożegnalnym napisał że miał wyrzuty sumienia bo ślubował bronić suwerenności Rzeczpospolitej a podpisał ,,traktat rozbiorowy''. Po przeczytaniu tego listu samobójstwo popełnił też premier Tusk bo też ratyfikował ten ,,traktat rozbiorowy'', ojciec Rydzyk uciekł za granicę. Członkowie rządu, parlamentarzyści, wszelki element proeuropejski, prostytuty polityczne zastanawiają się co w tej sytuacji robić.
Ciąg dalszy wkrótce.
Nowy
Poziom aktywności 3
Poziom aktywności 3
 
Posty: 25
Dołączenie: 03 Lut 2010 19:41

Re: Samobójstwo prezydenta!

Nowy postprzez szkodagadać w 01 Kwi 2010 22:00

nie wystarczy mieć rację ,trzeba jeszcze umieć ją przedstawić,inaczej:nie tylko trść się liczy,ale i formapredstawienia treści,pozdro....
szkodagadać
 

Re: Samobójstwo prezydenta!

Nowy postprzez współczujący w 02 Kwi 2010 06:42

Część ich pamięci!!! ;) ;)
współczujący
 

Re: Samobójstwo prezydenta!

Nowy postprzez PoPis w 02 Kwi 2010 07:06

Ale mieli się czym popisać?! :cry:
PoPis
 

Re: Samobójstwo prezydenta!

Nowy postprzez Nowy w 02 Kwi 2010 19:56

Chciałem wszystkich powiadomić że nikt samobójstwa nie popełnił, to był tylko żart primaaprilisowy. :lol:
Prezydent. Kaczyński, premier Tusk czują się dobrze, wkrótce, razem z Jaruzelskim wybierają się na imprezę do Moskwy. Dla ojca Rydzyka zabrakło miejsca w samolocie. Członkowie rządu, parlamentarzyści, wszelki element proeuropejski, prostytuty polityczne, cioty, lesby też czują się dobrze. Właśnie szykują nową ustawę, dzięki której, dużo łatwiej będą mogli się dobierać do naszych dzieci.
Nowy
Poziom aktywności 3
Poziom aktywności 3
 
Posty: 25
Dołączenie: 03 Lut 2010 19:41

Re: Samobójstwo prezydenta!

Nowy postprzez Gość w 02 Kwi 2010 21:02

A ty Nowy to się nie boisz że cię za takie pisanie geje dopadną? :mrgreen:
Gość
 

Re: Samobójstwo prezydenta!

Nowy postprzez cowy na to? w 02 Kwi 2010 22:58

Żenada ,bez względu na treść.Myślałem,że chociaż na tym forum będzie jakiś poziom merytoryczny....W takich chwilach my ślę,że szkoda,że takiego dzieciaka ktoś tak wychował,że jego największa broń to inwektywy...współczuję.I jeszcze jedno ,w takim kontekście nie ma co poruszać poważnych tematów,a już na pewno nie o dzieciach!!!usłyszałam właśnie w radiu,jak zakonnik mówi"Boże kopsnij rozum"...wile Łaski Bożej Wam życzę.....i spokoju w głowie ,chociaż w Święta....
cowy na to?
 

Re: Samobójstwo prezydenta!

Nowy postprzez Nowy w 03 Kwi 2010 16:18

- Primo
cowy na to? napisał(a):,, ...Myślałem,że ... '' ,, ...usłyszałam właśnie ... ''


To jakiej płci jesteś gościu bo nie wiem jak się zwracać?

- Sekundo
Mam pytanie - co jest gorsze?
1. Kiedy jakaś k... się łajdaczy?
2. Kiedy urzędnik nadużywa stanowiska i pieniędzy publicznych do promocji łajdaczki i narzucania jej nastolatkom wbrew rodzicom, jako wzoru do naśladowania ,,autorytetu'' , idola.
3. Kiedy ktoś to wyrządzanie szkody zmęczonym rodzicom, wywieranie presji na dzieci, podżeganie dzieci do rozwiązłości, molestowanie psychiczne nazywa po imieniu, choć w cierpkich słowach?
Co jest gorsze?
Nowy
Poziom aktywności 3
Poziom aktywności 3
 
Posty: 25
Dołączenie: 03 Lut 2010 19:41

Re: Samobójstwo prezydenta!

Nowy postprzez Gość w 29 Wrz 2010 19:35

p
Gość
 

Re: Samobójstwo prezydenta!

Nowy postprzez CBA w 30 Wrz 2010 16:35

Nowy napisał(a):Przed godziną popełnił samobójstwo prezydent. Kaczyński. Powiesił się w kiblu na pasku. W liście pożegnalnym napisał że miał wyrzuty sumienia bo ślubował bronić suwerenności Rzeczpospolitej a podpisał ,,traktat rozbiorowy''. Po przeczytaniu tego listu samobójstwo popełnił też premier Tusk bo też ratyfikował ten ,,traktat rozbiorowy'', ojciec Rydzyk uciekł za granicę. Członkowie rządu, parlamentarzyści, wszelki element proeuropejski, prostytuty polityczne zastanawiają się co w tej sytuacji robić.
Ciąg dalszy wkrótce.

Czy to nie ty ,,Nowy'' majstrowałeś przy samolocie? Skąd 1 kwietnia już wiedziałeś o katastrofie? :?:
CBA
 

Następna

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości

cron