Na forum Gazety - Debile z ERA

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Na forum Gazety - Debile z ERA

Nowy postprzez Ha ha ! w 08 Cze 2011 06:45

http://forum.gazeta.pl/forum/w,557,1258 ... A.html?v=2


Debile z ERA IP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zdegustowany 06.06.11, 19:24 Odpowiedz
Zamiast ERA mamy światową jakość :-)
TI_MOBAJL
Debile szefowie wydają setki milionów złotych na poinformowanie nas, że dołączyliśmy do światowej cywilizacji:-)
Debile szefowie ci z POLSKI posuneli się do tego ,że połowa gówianej gazety to reklama jakie szczęście mnie spotkało.
Mnie jako abonenta od 10 lat bardziej interesowałaby jakaś znacząca obniżka niż nabijanie kasy MICHNIKOWI i jego ferajnie.

Jestem zażenowany,że czytelnikom gó...anej gazety trzeba na co drugiej stronie przypominać o TI-MOBAJL ,ale może tak właśnie działa ta gazeta z jej papką medialną:-)

Re: Debile z ERA IP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zdegustowany 06.06.11, 19:31 Odpowiedz
To jest jednocześnie łapówka dla MICHNIKA, by nie pisał, że sieci komórkowe współpracują z tajnymi polskimi służbami,a Polska ma najbardziej inwigilowane społeczeństwo :-(
Re: Debile z ERA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: gg 06.06.11, 21:52 Odpowiedz
Tuskomatołom z wyborczej trzeba wiele razy powtarzać to samo,żeby zapamiętali:-).
U nich normalka albo pis albo kościól jako obsesje adasia m.
Re: Debile z ERA IP: *.dynamic.chello.pl
Gość: oj 07.06.11, 09:57 Odpowiedz
A ja panie ZDEGUSTOWANY,skopiowalem wpis który napisaleś i wyslalem do ERY.Jak zaplacisz za ublizanie,to może przejrzysz na oczy.Chyba ze jestes biznesmanem.
Re: Debile z ERA IP: *.146.53.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gość: pojebany 07.06.11, 10:06 Odpowiedz
T-Mobile (dawna ERA) to niemiecka firma. A niemieckie znaczy zasrane. I to się sprawdza. Zaraza wywołana żywnością skażoną bakteriami pałeczek okrężnicy (E. Coli) to kolejne świadectwo, że to naród brudasów, srających do własnego żarcia. To naród niemiecki wydał na Świat, i powołał na Kanclerza Adolfa Hitlera, największego europejskiego zbrodniarza wszech czasów. To Ferdynand Porsche, założyciel firmy Volkswagen, odbierał nagrodę przemysłu niemieckiego od kanclerza 3 rzeszy Adolfa Hitlera, produkował maszyny wojenne do zabijania ludzi kierowany kapitalistyczną rządzą zysku. Cyklon-B, czyli kwas pruski to niemiecki wynalazek, służący do masowego mordowania ludzi w niemieckich obozach koncentracyjnych. Niemieckie kojarzy mi się z zapachem śmierci. T-Mobil też mi śmierdzi, niemieckim trupem.
Re: Debile z ERA IP: *.adsl.inetia.pl
Gość: his 07.06.11, 20:11 Odpowiedz
ale jesteś poje.... , Hitler był z Austrii
Re: Debile z ERA IP: *.dynamic.chello.pl
Gość: ... 07.06.11, 10:11 Odpowiedz
Jak to się stało, że największa polska sieć komórkowa stała się niemiecka?
Re: Debile z ERA IP: *.146.107.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gość: pojebany 07.06.11, 10:20 Odpowiedz
ERA, marka telefonii moblinej (komórkowej), należąca do PTC (Polskiej Telefonii Cyfrowej) od samego początku swego istnienia była firmą niemiecką. Udziałowcami i założycielami firmy były Deutsche Telekom oraz Vivendi po 25% i Elektrim 50%. Po plajcie Elektrimu i dealu Solorza Żaka (tego od Polsatu) udziały przejęli pozostali udziałowcy, ale zdążyli się pokłócić o wpływy i udziały w zyskach. Wygranym został DT (prowadzący markę T-Moble), który ostatecznie przejął 100% udziałów w PTC, właścicielu marki ERA, którą to zamienia obecnie na T-Mobile, po skasowaniu za zmianę marki po kilkaset milionów złotych rocznie za prawo do używania tej "globalnej" marki, co w Polsce jest uważane wg prawa za tzw. ceny transferowe, służące do przewalenia nieopodatkowanych pieniędzy do firmy matki, w tym przypadku do Niemiec. Era to kolejny przykład przysłowiowego "oszwabienia" Polaków przez Niemców.
Re: Debile z ERA IP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zdegustowany 07.06.11, 10:25 Odpowiedz
sE MOZESZ WYSYŁAĆ GDZIE CHCESZ :-))))
A poziom reklamy telewizyjnej jest również beznadziejny z Nowickim starym dziadkiem pieprzącym głupoty kilkadziesiąt razy dziennie W DOŚĆ DŁUGICH SPOTACH.
100mln złotych wyrzucone w błoto przez polskich tuskomatoów z ery

Mogli taka kasę wydać na chore dzieci i trochę przy okazji pokazać więcej KLASY..
Re: Debile z ERA IP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zdegustowany 07.06.11, 10:43 Odpowiedz
Niedługo okaże się ile kasy tski TI-MOBAJL odprowadzi kasy za wykorzystanie logo do swojej centrali w bunkrze pod Berlinem a jakie podatek zapłaci do naszego budżetu.
To do wiadomości ciechanowskiemu szpiclowi - kablowi , że mamy obaj debili w kierownictwie ery , którzy 100mln lekka rączką wydali na głupawe wkładki w gazetach , głupawe reklamy jak dla motłochu bezrozumnego
Debile z ERA IP: *.146.51.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gość: pojebany 07.06.11, 10:47 Odpowiedz
Przykład Ery (PTC), to doskonały przykład jak pogrobowcy Adolfa Hitlera po raz kolejny "oszwabili" Polaków.
@zdegustowany. IP: *.cnow.pl
Gość: elvis 07.06.11, 13:20 Odpowiedz
Gość portalu: zdegustowany napisał(a):

> Zamiast ERA mamy światową jakość :-)
> TI_MOBAJL
> Debile szefowie wydają setki milionów złotych na poinformowanie nas, że dołączy
> liśmy do światowej cywilizacji:-)
> Debile szefowie ci z POLSKI posuneli się do tego ,że połowa gówianej gazety to
> reklama jakie szczęście mnie spotkało.
> Mnie jako abonenta od 10 lat bardziej interesowałaby jakaś znacząca obniżka niż
> nabijanie kasy MICHNIKOWI i jego ferajnie.
>
> Jestem zażenowany,że czytelnikom gó...anej gazety trzeba na co drugiej stronie
> przypominać o TI-MOBAJL ,ale może tak właśnie działa ta gazeta z jej papką medi
> alną:-)
>
Jeszcze takiego matoła nie czytałem. Co ma Michnik do sieci telefonii komórkowej? Michnik to nie Rydzyk.
Ps. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że każde twoje kliknięcie na gazeta.pl to złotówka więcej w kieszeni jego właściciela. Innymi słowy, ty także matole "nabijasz kasę" temu znienawidzonemu Michnikowi.
Re: Debile z ERA
przegladbiznesowy.com 07.06.11, 13:28 Odpowiedz
Przeglądając codzienne gazety zauważyłem nadmiar reklam T-MOBILE w Gazecie Wyborczej,a brak ich np.w Rzeczpospolitej nie wspominając o Naszym Dzienniku.
Wczoraj faktycznie z 10stron wykupionych musiało sporo kosztować marketing T-MOBILE
--
www.przegladbiznesowy.com/
Re: Debile z ERA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: 07.06.11, 19:30 Odpowiedz
Reklama bezsensowna ale jeśli ktoś chce marnować pieniądze to kto bogatemu zabroni. Założę się, że gdyby powstała firma która daje uczciwe zasady i ceny niższe o tyle procent, ile inni wydają na reklamę, wykosiła by cały rynek bez jednej reklamy.
Miałem kiedyś telefon w Erze w czasach kiedy pierwsze 5 sekund rozmowy było za darmo. Nie wspominam tego czasu miło. Zresztą jak można miło wspominać telefon bez zegarka :D.
Re: Debile z ERA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: winter 07.06.11, 20:22 Odpowiedz
do zdegustowanego - ULŻYŁO?
Re: Debile z ERA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: historyk 08.06.11, 00:17 Odpowiedz
Wszyscy wiedzą oprócz jednego tuskodebila z tego forum,ze Michnika imperium oparte jest na tym ,że ma reklamy niewspółmierne do jakości jego pożal się Boże gazetki gó...anej.
Przeoranie świadomości idzie wolno , ale idzie co widać po nakładzie tego gówna medialnego spadającego od lat.
Ha ha !
 

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron