Msza trydencka w Ciechanowie

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Msza trydencka w Ciechanowie

Nowy postprzez Student w 16 Gru 2008 19:05

Czy ktoś lepiej poinformowany, może zdradzić mi gdzie (i czy w ogóle?) są odprawiane Msze trydenckie* w naszym mieście ?


* czyli tradycyjna łacińska Msza święta, Mszą święta w nadzwyczajnej formie rzymskiego rytu
Student
Poziom aktywności 1+
Poziom aktywności 1+
 
Posty: 3
Dołączenie: 16 Gru 2008 19:01

Re: Msza trydencka w Ciechanowie

Nowy postprzez Radek w 16 Gru 2008 23:38

Z tego co wiem to w Ciechanowie niema takich mszy. Raz taka msza była w Płocku, raz w Mławie, ja na takiej mszy jeszcze nie byłem.
Jakby znależć kilku chętnych i pogadać z naszymi proboszczami, to może by coś ruszyło w Ciechanowie?
:roll:
http://cywilizacja-2000.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Radek
Poziom aktywności 3++
Poziom aktywności 3++
 
Posty: 46
Dołączenie: 09 Lis 2008 23:28

Re: Msza trydencka w Ciechanowie

Nowy postprzez Gość w 18 Maj 2009 14:01

W dniach 12-14 czerwca 2009 roku w Zakroczymiu odbędą się II Spotkania Pokolenia Summorum Pontificum. Serdecznie zapraszam do udziału i proszę o przekazanie tej informacji wszystkim którym bliskie są wartości katolickie, tradycyjne i narodowe.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: Forum Krzyż.pl
Gość
 

Re: Msza trydencka w Ciechanowie

Nowy postprzez Tradycjonalista w 20 Wrz 2010 15:10

Msza trydencka w Płońsku w tą niedzielę 26 września o 14.00
Pierwsza po ponad 40 letniej przerwie Msza Św. Trydencka w Płońsku, w kościele Św. Maksymiliana. Z uwagi na remont organów prawdopodobnie nie będzie to msza śpiewana.
Tradycjonalista
 

Re: Msza trydencka w Ciechanowie

Nowy postprzez gość w 20 Wrz 2010 21:08

Warto uczestniczyć na Mszy Świętej Trydenckiej, skoro jest celebrowana raz na 40 lat. :)
gość
 

Re: Msza trydencka w Ciechanowie

Nowy postprzez Tradycjonalista w 29 Wrz 2010 19:29

To jest pierwsza, po ponad 40 letniej przerwie Msza Św. Trydencka w Płońsku, ale potem ma być już co miesiąc. :)
Tradycjonalista
 

Re: Msza trydencka w Ciechanowie

Nowy postprzez Gość w 23 Paź 2010 13:17

Tradycjonalista napisał(a):Msza trydencka w Płońsku w tą niedzielę 26 września o 14.00
Pierwsza po ponad 40 letniej przerwie Msza Św. Trydencka w Płońsku, w kościele Św. Maksymiliana. Z uwagi na remont organów prawdopodobnie nie będzie to msza śpiewana.

kiedy bedzie nastepna?
Gość
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości

cron