Fajne to forum!

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Fajne to forum!

Nowy postprzez Infowidz w 03 Sty 2010 19:14

Fajnie się pisze, tylko nie wiem jak kolory zrobić.
Infowidz
 

Re: Fajne to forum!

Nowy postprzez nauczyciel w 03 Sty 2010 19:55

A chciałbyś się nauczyć ? ;)
nauczyciel
 

Re: Fajne to forum!

Nowy postprzez Infowidz w 03 Sty 2010 22:10

Dziękuję chciałbym Ooo.. właśnie załapałem, to trzeba kliknąć w kolor czcionki i wtedy pojawiają się kolory. :idea:
Może ktoś bardziej doświadczony podpowie jakie są jeszcze inne ciekawe tricki. :?:
Infowidz
 

Re: Fajne to forum!

Nowy postprzez nauczyciel w 04 Sty 2010 18:59

Czy potrafisz używać pogrubionej czcionki? :idea:
nauczyciel
 

Re: Fajne to forum!

Nowy postprzez Infowidz w 04 Sty 2010 19:10

Nie i też interesują mnie obrazki.
Infowidz
 

Re: Fajne to forum!

Nowy postprzez nauczyciel w 04 Sty 2010 20:14

Tak samo jak wybierasz kolor czcionki tak też grubość ,a więc w lewym rogu kliknij dużą literkę B. Jak opanujesz tą funkcję, nauczę cię umieszczać obrazki na forum.Powodzenia! :ugeek:
nauczyciel
 

Re: Fajne to forum!

Nowy postprzez Ifo = Infowidz w 04 Sty 2010 20:44

(b] [i] [u]
Te już rozpracowałem. Podobnie jak w wordzie tylko inaczej a < Img > się domyślam, że jest od obrazków tylko nie mam pojęcia , czy to trzeba z aparatu czy ściągać z internetu i jak? :?:

Od dziś pszechrzciłem się na Ifo. Infowidz mi się znudziło.
:roll:
Ifo = Infowidz
 

Re: Fajne to forum!

Nowy postprzez Gość w 04 Sty 2010 22:05

Brawo!!! Uczysz się nawet z wyprzedzeniem. Jeśli chodzi o umieszczenie obrazka,to myślę że też nie będziesz miał problemu.Kolejno podam ci czynności jakie masz wykonać. 1. Wyszukaj w google wybraną stronę. 2. Znajdź obrazek, który chcesz umieścić na forum. 3.Kliknij prawym przyciskiem myszy,na pasku funkcji ukaże się hasło ,,kopiuj adres obrazka ",więc kliknij to hasło(adres zostanie zapisany w pamięci komputera). 4. Wejdź na str.forum ciechanowa.fc.pl i napisz wiadomość . 5. Kliknij funkcję img następnie ustaw kursor w środku img. 6.Kliknij prawą stroną myszy,wybierając funkcję ,,wklej". Na podglądzie sprawdź czy dobrze wykonałeś żądaną czynność,jeśli tak to wyslij.
Gość
 

Re: Fajne to forum!

Nowy postprzez Ifo w 04 Sty 2010 23:03

Dziękuję.
Dziś już jestem zmęczony , idę spać. Spróbuję jutro .
Dobranoc.
Ifo
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron