Wyrób autostradopodobny

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Wyrób autostradopodobny

Nowy postprzez Łazikamator 2 w 22 Paź 2009 21:31

Wyrób autostradopodobny
- wylotowa z Warszawy na Ciechanów na wysokości Mostu Północnego.


Image

I bardziej z bliska

Image

- pięć centymetrów asfaltu na piasek. :lol:
Łazikamator 2
 

Re: Wyrób autostradopodobny

Nowy postprzez JasioF w 22 Paź 2009 22:03

Ciekawe czy skosili trawe zanim piasek nasypali? :roll:
Awatar użytkownika
JasioF
Poziom aktywności 2++
Poziom aktywności 2++
 
Posty: 16
Dołączenie: 17 Sie 2009 08:14
Miejscowość: London

Re: Wyrób autostradopodobny

Nowy postprzez Stasiek w 23 Paź 2009 07:18

Taka lipa,że mózg się lasuje. :(
Stasiek
 

Re: Wyrób autostradopodobny

Nowy postprzez Zygu Zygu w 23 Paź 2009 07:36

I to widać że to ostatnia warstwa bo zawalcowana równo ze starym pasem. :?
Zygu Zygu
 

Re: Wyrób autostradopodobny

Nowy postprzez k w 23 Paź 2009 11:47

wylot na Ciechanów to może być z Sochocina a nie z Warszawy :mrgreen:
k
 

Re: Wyrób autostradopodobny

Nowy postprzez Łazikamator 2 w 23 Paź 2009 13:48

W Warszawie jest ul. Ciechanowska a Sochocińskiej nie ma.
Łazikamator 2
 

Re: Wyrób autostradopodobny

Nowy postprzez Stasiek w 23 Paź 2009 21:24

To jest raczej imitacja autostrady,która w niedługim czasie się rozpadnie. :shock:
Stasiek
 

Re: Wyrób autostradopodobny

Nowy postprzez kierowca w 24 Paź 2009 10:23

Przepraszam ale jakoś nie mogę skojarzyć, która to trasa. Wyloty z Warszawy na Ciechanów, czyli trasy na Gdańsk oraz na Augustów przez Jabłonnę są mi doskonale znane, gdyż jeżdżę tam często. Wprawdzie są tam aktualnie roboty drogowe ale nie zauważyłem tam takich widoków. Fakt, że się nie rozglądałem specjalnie z powodu chociażby tłoku na tych trasach. Jeszcze można jechać Radzymińską na Strugę i dalej na Nieporęt. Można jechać też na Błonie lub Leszno. Jak ktoś się uprze to i na Grójec skręcając w Mszczonowie na Żyrardów itd.... Więc o który to wylot chodzi? Dywanik, który kładziony jest na zdjęciu nie wygląda mi na jezdnię dla samochodów, więc tak naprawdę ten temat jest co najmniej podejrzany. Nie twierdzę, że mam rację.
kierowca
 

Re: Wyrób autostradopodobny

Nowy postprzez Łazikamator 2 w 25 Paź 2009 19:33

Ooo tutaj.

Image

Dywanik, który kładziony jest na zdjęciu nie wygląda mi na jezdnię dla samochodów,


Ja też myślałem czy to chodnik dla pieszych czy pas rowerowy ale ten pas nie jest brzegowy raczej środkowy, ale już się domyśliłem - to pas dla poduszkowców bo smoły jest akurat tyle, żeby się piasek nie kurzył spod wirników. Po co niepotrzebnie zanieczyszczać środowisko asfaltem? :mrgreen:
Łazikamator 2
 

Re: Wyrób autostradopodobny

Nowy postprzez gość w 25 Paź 2009 22:38

No tak. Tamtędy dawno nie jechałem, gdyż skręcam przeważnie na Wisłostradę i wracam też przeważnie Wisłostradą. Swoją drogą "łaziku" górnolotnie nazwałeś tą trasę wylotową na Ciechanów. Już bardziej na Płońsk o ile nie na Gdańsk lub Bydgoszcz.
Ale.......Jak sobie przypominam to dawniej był tam rozdzielający pas trawy i wystarczająca przepustowość w obydwu kierunkach, więc po co ten asfalt? Czyżby rzeczywiście to było bez sensu?
Kiedyś z ust pewnego Amerykanina przebywającego na delegacji w Polsce pewien dziennikarz usłyszał i napisał w prasie, że Polska to wg Niego bogaty kraj, bo chociażby m.in. stać go na wieczne naprawianie dróg. U nas - ciągnął Amerykanin - robimy drogi takie aby starczyły na kilkadziesiąt lat. Nie stać nas Amerykanów na ciągłe remonty.
gość
 

Następna

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 71 gości

cron