Wybory samorządowe - 2010r.

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Re: Wybory samorządowe - 2010r.

Nowy postprzez Swojak w 22 Lis 2010 22:36

Aha, w/g Twojego toku myślenia, to na Jasnej Górze też tobą gardzą ? Przecież tam są dekle z herbem i wizerunkiem świętego. Myślę a nawet jestem pewien , że nie. Zapytaj przeora dlaczego na to pozwolił. A gardzisz to raczej Ty , którzy mają inne zdanie.
Swojak
 

Re: Wybory samorządowe - 2010r.

Nowy postprzez prawy. w 22 Lis 2010 22:50

95% nas tych dekli nie chce, a te 5% to chyba z Mławy albo z tej ,,loży'' z pod sklepu no i z ratusza.
prawy.
 

Re: Wybory samorządowe - 2010r.

Nowy postprzez Swojak w 22 Lis 2010 23:02

Nie unikaj, wykręcasz się jak kret a nie odpowiesz na pytanie, co z tymi deklami na Jasnej Górze? :roll:
Swojak
 

Re: Wybory samorządowe - 2010r.

Nowy postprzez prawy. w 22 Lis 2010 23:30

Nie unikam i nie wykręcam się jak kret, a nie odpowiadam na to pytanie bo nie widziałem tych dekli. W wielu miastach rządzą chamy a i wśród kleru też się zdażają.
Rozmawiajmy o Ciechanowie. Romanow uratowała szpital. Jest dobrym menagerem, zna się na ekonomii i nie liże zagranicznych dup. Ponieważ szanuje mieszkańców Ciechanowa a może nawet lubi sądzę że wykożysta swoje talenty dla naszego dobra. WW został na początku wygwizdany i wygląda że nas nie lubi.
prawy.
 

Re: Wybory samorządowe - 2010r.

Nowy postprzez łolaboga w 23 Lis 2010 09:31

prawy. napisał(a):Nie unikam i nie wykręcam się jak kret, a nie odpowiadam na to pytanie bo nie widziałem tych dekli. W wielu miastach rządzą chamy a i wśród kleru też się zdażają.
Rozmawiajmy o Ciechanowie. Romanow uratowała szpital. Jest dobrym menagerem, zna się na ekonomii i nie liże zagranicznych dup. Ponieważ szanuje mieszkańców Ciechanowa a może nawet lubi sądzę że wykożysta swoje talenty dla naszego dobra. WW został na początku wygwizdany i wygląda że nas nie lubi.


Z tego widać, że rozmowa z Tobą będzie możliwa dopiero wtedy, jak coś jeszcze w życiu zobaczysz. Polecam zajrzeć też trochę do kompa i poszukać coś więcej po za Radiem Maryja, skoro umiesz używać kompa.
łolaboga
 

Re: Wybory samorządowe - 2010r.

Nowy postprzez prawy. w 23 Lis 2010 19:33

łolaboga napisał(a):Z tego widać, że rozmowa z Tobą będzie możliwa dopiero wtedy, jak coś jeszcze w życiu zobaczysz. Polecam zajrzeć też trochę do kompa i poszukać coś więcej po za Radiem Maryja, skoro umiesz używać kompa.

1. Radia Maryja nie słucham.

2. Kiedyś chciałem przekonać włuczęgę że brzydko pachnie i nie udało mi się, nadal twierdził że ładnie pochnie.
Ciebie chyba też nie przekonam że plucie na Ciechanowiaków czy katolików to chamstwo, co innego gdyby ktoś na ciebie napluł to zaraz byś krzyczał(a) że nietolerancja, antysemityzm, rasizm albo homofobia. :P
prawy.
 

Katolik chce się dogadać z katolikiem

Nowy postprzez Swojak w 23 Lis 2010 20:18

// Kiedyś chciałem przekonać włuczęgę że brzydko pachnie i nie udało mi się, nadal twierdził że ładnie pochnie.
Ciebie chyba też nie przekonam że plucie na Ciechanowiaków czy katolików to chamstwo, co innego gdyby ktoś na ciebie napluł to zaraz byś krzyczał(a) że nietolerancja, antysemityzm, rasizm albo homofobia. :P[/quote]//

Zobacz w lustrze odbicie tego Twojego/Mojego tekstu bo ja też mogę to powiedzieć Tobie.
I bardzo proszę nie wciskaj mi coś o ,,pluciu na Ciechanowian czy katolików'' bo ja nigdy tak nie postąpię chociażby dlatego , że jestem katolikiem i mam szacunek dla ludzi inaczej myślących.
Widzę, że łolaboga ma w swoim zdaniu rację.
Swojak
 

Re: Czy Wybory samorządowe - 2010r były uczciwe?

Nowy postprzez yogi123 w 24 Lis 2010 11:14

Słyszałem przypadkowo rozmowę dwóch kolesi przechodząc koło sklepu na Blokach, że w dniu wyborów samorządowych jeden z za/Radnych wycenił 30 zeta za głos oddany na niego?no i cała dzielnica "tańczyła", czy to prawda? kto może potwierdzić tę plotkę? :shock:
yogi123
 

Re: Wybory samorządowe - 2010r.

Nowy postprzez Gość w 24 Lis 2010 12:52

W 98-mym pewne znane osoby chyba z AWS organizowały w Ciechanowie autobusy. Do południa było wino a po było poł litra.
Gość
 

Re: Wybory samorządowe - 2010r.

Nowy postprzez yogi123 w 24 Lis 2010 13:30

Zastanawiam się dlaczego nikt nie lustruje kandydatów na Radnych? chociażby wywiad środowiskowy?
Wsród kandydatów można natknąć się na ludzi z nieciekawą przeszłościa,np.na: AA, narkoman...
Jednym słowem ludzie z marginesu się trafili....
yogi123
 

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość