To nie jest Polska dla polaków.

Moderatorzy: Mariola, Marcin

To nie jest Polska dla polaków.

Nowy postprzez Polak w 22 Lip 2009 20:43

Czy musiało dojść do tak przykrych wydarzeń? jakie rozegrały się wczoraj w Warszawie podczas protestu kupców,którzy domagali się swoich praw w postaci negocjacji i próśb skierowanych do władz.Nie otrzymali żadnej
szansy,choć domagali się tak niewiele,ponieważ pragnęli utrzymać swoje miejsca pracy.Odprowadzali wszystkie należne zobowiązania z tytułu prowadzenia działalności,a zostali potraktowani jak przestępcy w własnym kraju.
Polak
 

Re: To nie jest Polska dla polaków.

Nowy postprzez A Fijalkowski w 23 Lip 2009 15:44

Ostatnio zmarł prof Leszek Kołakowski nieprzejednany wróg Polski i chrześcijaństwa. Prof Kołakowski był jednym z komunistycznych agitatorów namawiającym chłopów, naszych dziadków do zakładania kołchozów, nasze babcie przeganiały takich jak L Kołakowski drapakami. Gorszy w swej nienawiści od Karola Marksa. Miałem okazje czytać jego antychrześcijańskie manifesty w NOWYCH DROGACH. Sługusy żydowscy Tusk i minister Sikorski sprowadzają kryptokomucha Kołakowskiego specjalnym samolotem wojskowym z Anglii, jakby Polska była cmentarzem żydowskim. I TERAZ CHYBA WIESZ POLAKU KTO TU RZĄDZI ?
A Fijalkowski
 

Nowy postprzez wn1 w 12 Sie 2009 21:23

Nie można tak mówić o zmarłych osobach
wn1
 

Re: To nie jest Polska dla polaków.

Nowy postprzez Ja w 13 Sie 2009 21:37

O Stalinie i Hitlarze też nie można nic złego powiedzieć bo zmarli?
Ja
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 53 gości

cron