Frustraci na forum

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Frustraci na forum

Nowy postprzez gosc w 09 Lis 2010 22:26

Skasowany watek przez moderatora Edmunda Beltera.Jak pisze sam Belter watek załozyła M.Zmysłowska sfrustrowana wpisami o swoim nepotyźmie.
Wersja nieokrojona świadczaca o stanie umysłu elit z miasta Ciechanowa

Frustraci na forumIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: kinia 06.11.10, 11:38 Odpowiedz

Od kilku tygodni czytam niektóre posty i...dochodzę do wniosku, że to nie forum dyskusyjne, ale nagonka sfrustrowanych na tych, co coś robią. Poznikały wątki o wyborach, radnych i dobrze! Przecież taki frustrat nie ma własnego życia, do niczego w życiu nie doszedł i jedyne, co umie, to opluwać anonimowo kolegę, szefa, znajomego, a nawet obcego - dla zasady!
Z wielu wpisów wynika, że piszą wciąż te same osoby, zmieniają nicki, opluwają innych, a nawet własne instytucje, w których pracują. Zły to ptak, co własne gniazdo kala - takich jednak nie brak. Osoby znieważane, obrażane powinny występować o ustalenie personaliów, ukarać należy takich i to forum zacznie być "dyskusyjne". Niewiele osób ma odwagę logować się lub podpisać nazwiskiem. A czemu? Bo zaraz banda frustratów zacznie czepianie się. A czemu frustraci sami nie kandydują? Czemu nie pracują tak, aby zasłużyć na uznanie i szacunek innych, osiągnąć coś w życiu? Żal, zazdrość to jad tu wylewany. A szkoda, bo czasem warto podyskutować byłoby merytorycznie. Teraz tylko obłuda "ktosiów", "gości", ogłoszenia i nagonka. A przydałoby się przyzwoite forum do dyskusji dla tych, co mają coś do powiedzenia, a nie tylko żyją życiem innych i komputerem.

Re: frustraci na forumIP: *.chello.pl
Gość: Antek 06.11.10, 12:04 Odpowiedz

Popieram pania.ja uwazam ze na te forum wchodza ludzie chorzy i tyle,ktorzy kochaja plotki uwazam ze wrecz PATOLOGIA.

Re: frustraci na forumIP: *.olsztyn.mm.pl
Gość: kika 06.11.10, 12:13 Odpowiedz

Popieram również!!! wiekszość ludzi, którzy się tu wypowiadają oczernia innych-najczęściej swoich znajomych(anonimowo oczywiście) którym zazdrości! Podłość ludzka nie zna granic...

Re: frustraci na forum
dz1ad3k 06.11.10, 12:21 Odpowiedz

Popieram. O ile jeszcze rok temu dało się prawie normalnie pogadać, a zaczepki i prowokacje debili były incydentalne, to tyle teraz zrobiło się kłębowisko żmij. Szkoda, że najpopularniejsze forum miasta zostało tak zasrane.

Re: frustraci na forumIP: *.chello.pl
Gość: antek 06.11.10, 12:33 Odpowiedz

totalne dna macie racje SYF

Re: frustraci na forumIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: Nie 06.11.10, 13:15 Odpowiedz

Również podpisuję się pod tymi slowami.

Re: frustraci na forumIP: *.centertel.pl
Gość: Robert K. 06.11.10, 13:55 Odpowiedz

W końcu ktoś coś mądrego napisał najlepsze są wątki o pracy (że jej nie ma, a jak jest to i tak jej nie ma :) )i pracodawcach (oszustach, złodziejach).
Popieram Pani słowa, precz z chamstwem na forum!

Re: frustraci na forumIP: *.olsztyn.mm.pl
Gość: kika 06.11.10, 14:56 Odpowiedz

ja mam tylko nadzieje, że ludzie nie są tak naiwni i nie wierzą w każde słowo co tylko te barany wymyslą aby kogoś skompromitować! Ludzie tu kłamią i bezkarnie oczerniają innych a nawet całe rodziny...tak nie powinno byc!Moderator powinien bardziej kontrolowac wypowiedzi i eliminowac te chamskie mające na celu opluwanie innych.

Re: frustraci na forumIP: *.adsl.inetia.pl
Gość: mieszkaniec 06.11.10, 15:01 Odpowiedz

to naturalna kolej rzeczy po tym jak dostęp do internetu stał sie powszechny a przestał być elitarnym. Więc każdy debil mając złudne poczucie anonimowości upuszcza ile się da. To trudne czasy dla moderatorów ale od nich zależy w dużej mierze kształt forum.

Re: frustraci na forum
dz1ad3k 06.11.10, 15:46 Odpowiedz

Oj to racja najgorsze męty społeczne - dorwały się do internetu i wprowadzają swoje "porządki". Moderator nie może być na forum 24 godziny na dobę. Nawet gdyby był to nie może na raz kontrolować wszystkich wątków. Polityka właściciela forum który nic nie robi aby forum przestało być chlewem też przyczynia się do bałaganu. Proste zabiegi jak pisanie tylko po zalogowaniu, lub zatwierdzanie wiadomości zgodnych z zasadami i kasowanie niezgodnych, pozwoliły by uporządkować forum. Wielu forumowiczów zasłużyło sobie już dawno na bana i na normalnym forum nikt dalej by ich nie tolerował.
Zaraz ktoś zaproponuje przeniesienie się na inne forum ale to nie jest wyjście. Nie powinniśmy dawać prowokować się chorym ludziom. Niech sobie żyją we własnych wątkach odpisując sami sobie.

Wysłany przez Ciebie post może pojawić się z opóźnieniem do kilku minut.

Szkoda, że to tylko puste słowa.

Re: frustraci na forumIP: *.olsztyn.mm.pl
Gość: kika 06.11.10, 15:57 Odpowiedz

Racja nie można dać sie zwariować. Lepiej nie wchodzić w rozmowy z tymi bałwanami, którzy aby utrzymać wymyslony przez siebie wątek piszą sami ze sobą i robią sensacje z niewiadomo czego. Niektóre sprawy z tego forum nadają się do prokuratury za obraze lub zniesławienie.

Re: frustraci na forumIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: wojtek 06.11.10, 16:06 Odpowiedz

Pani Kiniu wielki szacun za ten poruszenie tego tematu. Sam czasami czytam i się załamuję .Może ci, którzy notorycznie piszą bzdury pomyślą trochę, w co wątpię

Re: frustraci na forumIP: *.olsztyn.mm.pl
Gość: kika 06.11.10, 16:20 Odpowiedz

Ci ludzie nie myślą...wiem na przykładzie człowieka którego znam od dziecka, na którego temat są tu pisane rzeczy wyssane z palca, dlatego tym bardziej nie moge na to patrzec obojetnie bo serce się kraja jak bardzo ludzie są bezlitośni i fauszywi.

Re: frustraci na forumIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: wojtek 06.11.10, 16:40 Odpowiedz

Bo najprościej wpisać się pod jakimś nikiem opluć człowieka. Ja jestem ok. inni to głąby. To co nikt mnie nie zna to opluje!!!

Re: frustraci na forumIP: *.adsl.inetia.pl
Gość: Tomek 06.11.10, 17:47 Odpowiedz

Słuszne słowa.
Ale z drugiej strony czego oczekiwać od społeczeństwa które informacje o życiu czerpie różnego rodzaju pism brukowych czy kretyńskich seriali i telewizyjnych show.
Merytoryczna rozmowa to "nuda". Poza tym trzeba wznieść się na wyżyny intelektu a to często wielkie wyzwanie. Łatwiej poklikać w necie, że ten głupi, ten czerwony, ten zielony itp. Nie oszukujmy się ale jeżeli chcemy dokonać jakiegoś wyboru na podstawie informacji na tym forum to z 606 kandydatów na radnych i prezydentów musimy wybrać 607, a wybory przeprowadzić w Tworkach.

Re: frustraci na forumIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: Nie 06.11.10, 19:01 Odpowiedz

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." s. Lem

Re: frustraci na forumIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: kk 06.11.10, 21:13 Odpowiedz

palanty biorace udzial w wyborach natłukły tyle postów ?

ciekawi mnie facet z olsztyna :-) niejaki kandydat na radnego i stary sgred dz1ad3k.

Re: frustraci na forum
dz1ad3k 07.11.10, 01:42 Odpowiedz

O właśnie o takich jak Ty Pszem tu mowa. Jak zwykle trafiłeś jak kulą w płot ale jak lubisz to próbuj dalej zgadywać.

Re: frustraci na forumIP: *.chello.pl
Gość: do kk 07.11.10, 09:02 Odpowiedz

Wal sie patologio idioto,a najlepiej wsac se palec w dupe.

Re: frustraci na forumIP: *.multimo.pl
Gość: zgredek 07.11.10, 09:16 Odpowiedz

Hmm. Przeczytajcie prosze uwaznie swoje wpisy.
Z jednej strony krytykujecie osoby ktore potrafia tylko komus dokopac, a z drugiej sporo tu okreslen debil, baran itd. itp. Czy to jest w porzadku? Krytykujac kogos sami znizacie sie do jego poziomu. Nie chce bronic takich ludzi, ale krytykowac tez trzeba potrafic.
Co do pomyslu logowania............. Mnie on nie przeszkadza a nawet go popieram

Re: frustraci na forumIP: *.chello.pl
Gość: jj 07.11.10, 09:21 Odpowiedz

i...dochodzę do wniosku, że to nie forum dyskusyjne, ale nagonka sfrustrowanych na tych, co coś robią.

Pierwszy przykad jaki mi przyszedł to wielki, szanowany, lubiany, SENATOR Rzeczpospolitej Stokłosa . Okazało sie ze to złodziej , cham ,oszust, krętacz, cwaniak , łapówkarz aż w końcu uciekł z kraju przed sprawiedliwością wcześniej przepisując majątek na żonę.
Nie mówię ze wszyscy są tacy. Ale moge się założyć że ręki nie dacie sobie uciąć nawet za dobrego znajomego, a zwłaszcza po roku jak mu zacznie sie polepszać.

Re: frustraci na forum
dz1ad3k 07.11.10, 09:44 Odpowiedz

Co robią? plotkują, oczerniają, obrażają, zasypują forum polityczną kupą. Reszcie ludzi też siadają nerwy. Można eufemistycznie nazywać ich forumowiczami specjalnej troski, ale lepiej nazywać rzeczy po imieniu. Widzę, że już tu się zlecieli zaczepiać, prowokować i bronić się atakując na oślep.

Jacy frustraci na forum???IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: Forumowicz 07.11.10, 10:08 Odpowiedz

Święcie oburzonym współforumowiczom przypominam o wolności słowa i swobodzie wyrażania opinii. Są takie zasady kardynalne w naszym kraju, do których należą również te dwie wolności. Nikt nikogo nie zmusza do czytania postów, które nie są zgodne z jego estetyką. Jeśli więc szanownym współforumowiczom nie odpowiadają niektóre teksty, to przecież nikt nikomu nie zakazuje ich komentować czy ignorować. Jednak zakazy i cenzura są niedopuszczalne. A co do krytyki osób publicznych, to niech osoby publiczne potrafią się pogodzić, że są osobami publicznymi, na tzw. "świeczniku", stąd ich wszelkie działania będą komentowane publicznie, wszak nie ma przymusu wielbienia jedynie słusznych ideii czy kultu jednostki. Kończąc, co do frustracji, to wyrazem frustracji tych oburzonych jest właśnie krytyka pozostałych współforumowiczów, stąd moja rada: więcej dystansu do tekstów przeczytanych na tym forum, i dodam że poziom postu świadczy tylko i wyłącznie o poziomie jego autora. Serdecznie pozdrawiam sfrustrowanych malkontentów.

Re: Jacy frustraci na forum???
dz1ad3k 07.11.10, 10:28 Odpowiedz

Po 1 wolność wypowiedzi nie jest równoważna z prawem mówienia wszystkiego i o każdym.
Po 2 żeby sprawdzić czy wpis nie jest przesączony chamstwem, pomówieniami muszę go przeczytać więc mimowolnie unurzać się w kupie którą ktoś tu zrobił. Wolność bez odpowiedzialności to totalna anarchia. Nie chcę takiej wolności! Niecierpliwie czekam na pierwszy proces za pomówienie na tym forum ale pewno i tak nie nauczy to nikogo rozumu. Nie równajmy w dół do polityków dla których prawda to przestarzała wartość.

"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną"
Anonimowość w sieci to mit.

Re: frustraci na forumIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: fikakika 07.11.10, 10:39 Odpowiedz

i super w takim razie broń kandydata bo go znasz i po co menda moderator kasuje , a ty uwazasz ,ze nalezy to samo robic ?

> Ci ludzie nie myślą...wiem na przykładzie człowieka którego znam od dziecka, na
> którego temat są tu pisane rzeczy wyssane z palca, dlatego tym bardziej nie mo
> ge na to patrzec obojetnie bo serce się kraja jak bardzo ludzie są bezlitośni i
> fauszywi.

Re: Jacy frustraci na forum???IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: fikakika 07.11.10, 14:07 Odpowiedz

a ja obstawiam dziadka jako moderatora co nam tu przepisy wkleja ?
dziadek startujesz na radnego ?

Re: Jacy frustraci na forum???
dz1ad3k 07.11.10, 15:09 Odpowiedz

A .. nic ci do tego Pszem.

Re: frustraci na forumIP: *.tktelekom.pl
Gość: xxx 08.11.10, 08:23 Odpowiedz

Dlaczego sama nie podpisałaś się nazwiskiem. Hipokryzja.

Re: frustraci na forumIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ewa 08.11.10, 12:28 Odpowiedz

myślę, że dlatego, żeby taki hipokryta się nie czepiał i od razu nazywał to hipokryzją

Re: frustraci na forumIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: sfrustrowana 08.11.10, 15:06 Odpowiedz

Jestem młodą nauczycielką, w wakacje szukałam pracy w ciechanowskich szkołach. W Krasiniaku pani dyrektor powiedziała mi, że nie ma i nie będzie miała godzin dla polonisty. Jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałam się, że od września zatrudniła na etacie polonisty swoją matkę, będącą od klikunastu lat na emeryturze. Gdzie mam wylać swoje żale?

Re: frustraci na forumIP: *.199.253.*
Gość: nl 08.11.10, 16:19 Odpowiedz

masz rację, wylej tu... to właściwe miejsce dla sfrustrowanych!
Tak, nie dziwię się, jako n-l tej szkoły, że na zastępstwo każdy dyrektor woli zatrudnić doświadczonego n-la, tym bardziej, że to na kilka miesięcy a nie na etat:-) Masz złe dane.
Mamy 3 polonistki na/przed urlopem macierzyńskim i kilka pań w zastępstwie pracować musi.
A w innych szkołach byłaś pani/panie sfrustrowany? W wakacje to pani dyrektor ma pewnie urlop, więc szukać powinnaś wcześniej, sfrustrowana:-) i wszędzie. Opisz swoje doświadczenia zewsząd, a nie zaczynasz czepialstwo. Ponadto powtarzasz się już. Lepiej znaleźć gdzieś pracę na dłużej niż u nas na kilka miesięcy, nieprawdaż?

Re: frustraci na forumIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 08.11.10, 16:58 Odpowiedz

TAK dobrze zorientowany może być tylko radny Stawicki jedyny radny który potrafi pisać i czytac to forum :-)))
#
Re: frustraci na forumIP: *.199.253.*
Gość: nl 08.11.10, 16:19 Odpowiedz

masz rację, wylej tu... to właściwe miejsce dla sfrustrowanych!
Tak, nie dziwię się, jako n-l tej szkoły, że na zastępstwo każdy dyrektor woli zatrudnić doświadczonego n-la, tym bardziej, że to na kilka miesięcy a nie na etat:-) Masz złe dane.
Mamy 3 polonistki na/przed urlopem macierzyńskim i kilka pań w zastępstwie pracować musi.
A w innych szkołach byłaś pani/panie sfrustrowany? W wakacje to pani dyrektor ma pewnie urlop, więc szukać powinnaś wcześniej, sfrustrowana:-) i wszędzie. Opisz swoje doświadczenia zewsząd, a nie zaczynasz czepialstwo. Ponadto powtarzasz się już. Lepiej znaleźć gdzieś pracę na dłużej niż u nas na kilka miesięcy, nieprawdaż?

Re: frustraci na forumIP: *.chello.pl
Gość: ip 08.11.10, 17:10 Odpowiedz

Tylko pamietaj ze to IP ktore napisales ma 90% ludzi ktorzy korzystaja z sieci radiowej MATCOM,takze zastanow sie co piszesz.

Re: frustraci na forumIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ktoś 08.11.10, 17:35 Odpowiedz

oj,oj,oj zaTUSKany, naraziłeś się bardzo pani dyrektor. Ona też jest zorientowana i śledzi pilnie to forum, czasami jako "ewa", czasami jako "kinia" :-)

Re: frustraci na forumIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ewazdomukinia 08.11.10, 20:46 Odpowiedz

Jestem młodą lekarką na prowincji i ciekawi mnie ten watek. Po kilkunastu latach mozna byc w pełni sprawna nauczycielką ? Cos tu jest szyte grubymi nićmi i woła o napietnowanie publiczne

*
Jestem młodą nauczycielką, w wakacje szukałam pracy w ciechanowskich szkołach. W Krasiniaku pani dyrektor powiedziała mi, że nie ma i nie będzie miała godzin dla polonisty. Jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałam się, że od września zatrudniła na etacie polonisty swoją matkę, będącą od klikunastu lat na emeryturze. Gdzie mam wylać swoje żale?
gosc
 

Re: Frustraci na forum

Nowy postprzez Jajcoo w 10 Lis 2010 18:20

Ja na to forum dawno już nie zaglądam. Jak widać po staremu,
Jajcoo
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 53 gości

cron