Wybory samorządowe

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Wybory samorządowe

Nowy postprzez ciechanowianka w 07 Lis 2010 17:46

Na kogo będziecie głosować w wyborach? Chciałabym głosować na PO ale nie wiem na kogo z tej listy.Macie jakieś sensowne typy?
ciechanowianka
 

Re: Wybory samorządowe

Nowy postprzez wyborca w 07 Lis 2010 21:35

Droga ciechanowianką,wśród kandydatów PO nie znajdziesz żadnych sensownych typów.
wyborca
 

Re: Wybory samorządowe

Nowy postprzez PO-no no !!! w 07 Lis 2010 22:32

PO to raczej same podejrzane typy.
Image
PO-no no !!!
 

Re: Wybory samorządowe

Nowy postprzez ciechanowianka w 08 Lis 2010 20:14

A jednak chyba kogoś znalazłam - w moim okręgu startuje Piotrowska Ewa. Mojej koleżanki mama zna tą Panią i twierdzi że jest ok. Ale pewnie się jeszcze zastanowię. Myślę, że generalnie powinniśmy wybrać trochę kobiet do rady, wiadomo że kobiety to lepsi gospodarze.
ciechanowianka
 

Re: Wybory samorządowe

Nowy postprzez wyborca w 08 Lis 2010 22:43

A jak oceniasz powyższego szefa PO,od którego zależy fundamentalny program w danej strukturze?
wyborca
 

KANDYDACI NA PREZYDENTA

Nowy postprzez JANUSZ w 09 Lis 2010 02:59

1 Jagodziński Wojciech 50 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIECHANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA Ciechanów, nie należy do partii politycznej
2 Kałużyński Tomasz Franciszek 51 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATA NA PREZYDENTA MIASTA TOMASZA KAŁUŻYŃSKIEGO - SAMORZĄDNY CIECHANÓW XXI WIEKU Ciechanów, nie należy do partii politycznej
3 Kędzierski Zbigniew 30 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Ciechanów, członek Prawa i Sprawiedliwości
4 Ptasiewicz Zbigniew Andrzej 59 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMIA CIECHANOWSKA Niechodzin, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej , popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Romanow Henryka Anna 60 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE Ciechanów, nie należy do partii politycznej
6 Szeski Cezary Krzysztof 39 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA SAMORZĄDOWA Ciechanów, członek Unii Pracy
7 Szymanik Elżbieta 52 wyższe KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Ciechanów, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
8 Wardziński Waldemar 55 wyższe KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP Ciechanów, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej
JANUSZ
 

Re: Wybory samorządowe

Nowy postprzez Gość w 11 Lis 2010 09:16

ciechanowianka napisał(a):A jednak chyba kogoś znalazłam - w moim okręgu startuje Piotrowska Ewa. Mojej koleżanki mama zna tą Panią i twierdzi że jest ok. Ale pewnie się jeszcze zastanowię. Myślę, że generalnie powinniśmy wybrać trochę kobiet do rady, wiadomo że kobiety to lepsi gospodarze.


Zgadzam się z Tobą, powinniśmy głosować na kobiety. Zwrócę uwagę na tego kandydata, ta Pani ma chyba coś wspólnego ze służbą zdrowia, a to chyba dobrze.
Gość
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

cron