no i mamy skutki

Moderatorzy: Mariola, Marcin

no i mamy skutki

Nowy postprzez zaTUSKany w 20 Paź 2010 18:44

Pełna wersja ocenzurowana przez moderatora z chamskich postów platfuskow.
A niepotrzebnie niech ludzie kiedyś zobaczą i przeczytają co pisali zwolennicy Palikota,Tuska

szczególnie polecam te wpisy dla prokuratora lub biura poselskiego pis

no i mamy skutkiIP: *.centertel.pl
Gość: as 19.10.10, 13:00 Odpowiedz
dorzynania watahy

Re: no i mamy skutkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: a 19.10.10, 13:23 Odpowiedz
a ja myślę, że to skutki agresji w polityce w ogóle. ostatnio Jarosław wycofał się z deklaracji o skończeniu wojny polsko-polskiej.warto było?
Re: no i mamy skutki

bruum 19.10.10, 13:40 Odpowiedz
Czego skutkiem jest to, co wydarzyło się w Łodzi okaże się po przesłuchaniu człowieka, który dokonał tego czynu. Niepodważalnym jest, że takie tragedie nie powinny mieć miejsca. A teraz powinniśmy milczeć i nie wydawać żadnych wyroków tylko poczekać na wyjaśnienie.

Re: no i mamy skutkiIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: *** 19.10.10, 13:58 Odpowiedz
#
Kaczyński błagam skończ te seanse nienawiści
pochodnie, śpiewy, wzywanie do nieuznania prezydenta. Błagam skończ z tym!!!

Re: no i mamy skutkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: hej_janek 19.10.10, 14:09 Odpowiedz
on tego nie zrozumie, dzisiejsza tragedia to skutek tego o czym piszesz


Re: no i mamy skutkiIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 19.10.10, 14:45 Odpowiedz
Może jakieś określenie na waszą głupote znacie ot tak na szybko

#
Re: no i mamy skutkiIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: *** 19.10.10, 13:58 Odpowiedz
#
Kaczyński błagam skończ te seanse nienawiści
pochodnie, śpiewy, wzywanie do nieuznania prezydenta. Błagam skończ z tym!!!
#

Re: no i mamy skutkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: hej_janek 19.10.10, 14:09 Odpowiedz
on tego nie zrozumie, dzisiejsza tragedia to skutek tego o czym piszesz
Re: no i mamy skutkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: ? 19.10.10, 14:56 Odpowiedz
Pszzemmm... to co tu teraz robisz.. i co robi twoj Wodz... to juz jest niewybrazalne k...restwo polityczne


do zatuskanegoIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: z 19.10.10, 15:07 Odpowiedz
Na twoje posty trudno odpowiadać xzatuskany, bo bredzisz. W nosie mam co odpowioesz, bo mierzi mnie dyskusja z pajacem, któremu wydaje się że ma monopol na prawdę, a jest po prostu durniem. Bez odbioru


Re: no i mamy skutkiIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 19.10.10, 15:24 Odpowiedz
wy obaj ci sami czy różni czy macie określenie na waszą głupotę ,żeby zrównywać kata i ofiarę

już widzę wasze oburzenie gdyby zgwałcono wam córkę,żonę a gwałciciel powiedział sama tego chciała

#
Re: no i mamy skutkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ? 19.10.10, 14:56 Odpowiedz
Pszzemmm... to co tu teraz robisz.. i co robi twoj Wodz... to juz jest niewybrazalne k...restwo polityczne
#
do zatuskanegoIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: z 19.10.10, 15:07 Odpowiedz
Na twoje posty trudno odpowiadać xzatuskany, bo bredzisz. W nosie mam co odpowioesz, bo mierzi mnie dyskusja z pajacem, któremu wydaje się że ma monopol na prawdę, a jest po prostu durniem. Bez odbioru

skutki polityki nienawiściIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: szkoda ludzi 19.10.10, 15:27 Odpowiedz
Kaczyński przechodzi samego siebie. Wydaje mu się ze jest bogiem i ludzie za niego oddaja zycie. jest winny tej tragedii czy mu sie podoba czy nie. jest tworca i mistrzem "polityki nienawisci" i wreszcie dostal to na co zasluzyl. maly sfrustrowany, obłudny, zakompleksiony karzełek. szkoda tylko ludzi, ktorzy wyznawali kult kaczorka, ale to kara za głupote.


Re: skutki polityki nienawiściIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 19.10.10, 15:35 Odpowiedz
POdoba mi się taka wyPOwiedż i jakże szczera bez cienia OPłudy i hiPOkryzji prosto z serca i duszy tej lepszej części narodu POlskiego,fakt ,że POkrętna ,ale jest szczera tak jak to wydarzenie forumowicz POjął i zarejestrował w swoim przyciasnym umyśle

następni do zagłady małe brzydkie koślawe karły ?

skutki polityki nienawiściIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: szkoda ludzi 19.10.10, 15:27 Odpowiedz
Kaczyński przechodzi samego siebie. Wydaje mu się ze jest bogiem i ludzie za niego oddaja zycie. jest winny tej tragedii czy mu sie podoba czy nie. jest tworca i mistrzem "polityki nienawisci" i wreszcie dostal to na co zasluzyl. maly sfrustrowany, obłudny, zakompleksiony karzełek. szkoda tylko ludzi, ktorzy wyznawali kult kaczorka, ale to kara za głupote.

Re: skutki polityki nienawiściIP: *.chello.pl
Gość: Ralf 19.10.10, 15:42 Odpowiedz
gdzie Wy rozumy macie,kryzysowi winny PIS,katastrofie Smoleńskiej PIS no i teraz też PIS sam sobie winny,przestańcie takie głupoty wypisywać,VAT też przez Kaczyńskiego przecież podnoszą,ten Kaczyński jest taki straszny że i pewnie ulgę prorodzinną i internetową trzeba będzie przez niego zawiesić!za samobójstwo Pani Blidy oczywiście że Kaczyński odpowiada,a jak jakiś szaleniec wpada i mówi zabić Kaczyńskiego to przecież to chory psychicznie zwolennik PISu któremu pewnie Kaczyński zapłacił żeby to zrobił!w waszych wpisach widać właśnie jaka jest nienawiść do tej partii i ja jako obserwator tego z boku widzę pewną prawdę w słowach Kaczyńskiego,sami na forum to potwierdzacie!

Re: skutki polityki nienawiściIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 19.10.10, 15:51 Odpowiedz
Jak możesz zastąp mnie Ralf

za VAT,zasiłek pogrzebowy, becikowe Kaczyński bo obniżył podatki :-)
za Smoleńsk Kaczyński , bo po co leciał jak był tam Tusk

Ani razu Kaczyński nie użył wulgarnego słowa w stosunku do innego polityka,dziennikarza,człowieka

Re: no i mamy skutki
bruum 19.10.10, 15:51 Odpowiedz
Widzisz zatuskany, jesteś najlepszym przykładem na to, o czym sam piszesz. Każdy kto ma inne poglądy od twoich jest głupcem a ty masz monopol na mądrość. Jako zagorzałemu katolikowi przypomnę tobie i twojemu bożkowi Jarosławowi, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę [Oni wiatr sieją, zbierać będą burzę. (Biblia Tysiąclecia)]
Zionący nienawiścią przywódca musi się liczyć z konsekwencjami, jak widać nawet najbardziej tragicznymi.
Morderca wykrzykiwał "nienawidzę PiSu" ale czy ktoś słyszał żeby krzyczał "Kocham PO" "Kocham Palikota" "Kocham Tuska" "Kocham SLD" czy cokolwiek podobnego?

I jeszcze jedno - od dziś weszło w życie nowe prawo, według którego powinieneś siedzieć w więzieniu. Poczytaj w internecie.

Re: skutki polityki nienawiściIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: zdroworozsądkwo 19.10.10, 16:16 Odpowiedz
Spieprzaj dziadu ;P.

Re: skutki polityki nienawiściIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: Polak 19.10.10, 16:18 Odpowiedz
Niech ten Kaczak skończy ten cyrk bo to są jaja co on mówi!A on się dziwi,że poparcie mu spada,he he.Niech posłucha siebie...niedziwne że ludzie z pisu uciekają...masakra!!!!!!!

Re: no i mamy skutkiIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 19.10.10, 16:23 Odpowiedz
oj bruuum bruum jesteś starym dzieckiem neostrady

nie chce mi sie już czytać tych z neostrady

co ty za bzdury piszesz ?


> Widzisz zatuskany, jesteś najlepszym przykładem na to, o czym sam piszesz. Każd
> y kto ma inne poglądy od twoich jest głupcem a ty masz monopol na mądrość. Jako
> zagorzałemu katolikowi przypomnę tobie i twojemu bożkowi Jarosławowi, że kto s
> ieje wiatr, ten zbiera burzę [Oni wiatr sieją, zbierać będą burzę. (Biblia T
> ysiąclecia)]
> Zionący nienawiścią przywódca musi się liczyć z konsekwencjami, jak widać nawet
> najbardziej tragicznymi.
> Morderca wykrzykiwał "nienawidzę PiSu" ale czy ktoś słyszał żeby krzyczał "Koch
> am PO" "Kocham Palikota" "Kocham Tuska" "Kocham SLD" czy cokolwiek podobnego?
>
> I jeszcze jedno - od dziś weszło w życie nowe prawo, według którego powinieneś
> siedzieć w więzieniu. Poczytaj w internecie.


Znając bruuma oczywiście winą PiSu było to , że zmarł senator i Komorowskiemu zrobił kłopot

2008-03-26 | Ostatnia aktualizacja: 17:28 | Komentarze: 0
Klub PiS jest rozżalony na marszałka Bronisława Komorowskiego. Ale tym razem nie o sposób prowadzenia obrad. Wszystko dlatego, że marszałek nie zgodził się, by minutą ciszy uczcić pamięć pochowanego dziś senatora PiS Andrzeja Mazurkiewicza. "Jak za każdym razem na zmarłego będziemy robić minutę ciszy, to nie starczy czasu sejmowego" - miał odpowiedzieć posłom Komorowski - dowiedział się dziennik.pl.


" - Nie, bo jak za każdym razem na zmarłego będziemy robić minutę ciszy, to nie starczy czasu sejmowego."

Fragment rozmowy w radiu Zet:

?Monika Olejnik: - Czy prawdą jest panie marszałku, że nie chciał pan uczcić minutą ciszy śmierci senatora Mazurkiewicza.

Bronisław Komorowski: - Nie, wie pani...

Monika Olejnik:- Pan powiedział, że gdyby czcić każdego to nie starczyłoby czasu...

Re: skutki polityki nienawiściIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: Marian 19.10.10, 16:33 Odpowiedz
To już jest koniec.
Ale nie wiedziałem, że w tym kraju jest już tak źle że ludzie do polityków strzelają ...
Jak tak dalej pójdzie to powiem wam mili państwo że będzie się działo !

Re: skutki polityki nienawiściIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 19.10.10, 16:38 Odpowiedz
a nie zastanawia cie tych kilka wpisów Marianie tych co pochwalają ten czyn lub nie piętnują go?

Re: skutki polityki nienawiści
marian545 19.10.10, 16:46 Odpowiedz
Właśnie to jest co najmniej dziwne :)

Re: skutki polityki nienawiściIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: mający oczy 19.10.10, 17:31 Odpowiedz
Też nienawidzę PiSu i zaKACZOnych. Uważam, że gość wybrał jedyny możliwy sposób dotarcia do nich.


Re: skutki polityki nienawiściIP: *.chello.pl
Gość: ..2 19.10.10, 17:31 Odpowiedz
PO WYPOWIEDZI BISKUPÓW NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ JAKBY KTOŚ ZACZĄŁ KOŚCIOŁY PODPALAĆ

Re: skutki polityki nienawiściIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ksu 19.10.10, 17:38 Odpowiedz
Zrodlo "Gazeta Polska":

Dziś o 18.00 organizowana jest manifestacja pod hasłem STOP nienawiści. Manifestacja odbędzie się pod Kancelarią Premiera.

Wybor miejsca zapewne calkowicie przypadkowy.. Zle sie bawicie chlopcy.

Re: skutki polityki nienawiściIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: mający oczy 19.10.10, 17:45 Odpowiedz
?Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Jak możesz mówić swemu bratu: Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata?

Re: skutki polityki nienawiściIP: *.opera-mini.net
Gość: Robert K. 19.10.10, 17:49 Odpowiedz
Gazeta Polska to najbardziej obiektywne medium obok TVP i tvn24 .
Wybór kancelarii premiera to na 100% czysty przypadek ...

Nie ma to jak język miłościIP: *.centertel.pl
Gość: as 19.10.10, 17:53 Odpowiedz
Kaczyńscy są źródłem wszelkiego zła. Zwłaszcza Jarosław Kaczyński.

Lech Kaczyński potrzebuje kuracji, która doprowadzi jego system nerwowy do porządku. Pytanie, czy to chwilowa zapaść, nerwica czy trwałe uszkodzenie, które wcześniej czy później skończy na komisji lekarskiej.

Pan Bóg tak stworzył kurczaki, że są inteligentniejsze od kaczek. Podobno kaczki są dość tępe.

Jarosław Kaczyński zmierza do władzy autorytarnej, absolutnej. Zawsze tak było: tam, gdzie prawica zdobywa zbyt wielką władzę na hasłach popularnych, musi to prowadzić do faszyzacji kraju.

Kaczyńscy mają w sobie to szczególne nawiedzenie. Widać w dzieciństwie mieli jakieś fatalne zabawki i zamiast jeździć na rowerze i kopać piłkę, czytali patriotyczne czytanki. I to im się w tych głowach zalęgło.

Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki, zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż.

Ja jestem w skrajny sposób zasmucony. Martwię się o przyszłość mojej ojczyzny. Życzę Polakom i Polsce, żeby Lech Kaczyński jak najszybciej przestał być prezydentem tego kraju, bo każdy dzień jego prezydentury przybliża nas do katastrofy takiej czy innej, wewnętrznej czy zewnętrznej. Oby się to jak najszybciej skończyło.


Ja uważam prezydenta Lecha Kaczyńskiego za chama.

Jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy, wygramy tę batalię!

Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera.

Re: no i mamy skutki
bruum 19.10.10, 18:00 Odpowiedz
Nie, nie uważam że śmierć z przyczyn naturalnych kogokolwiek jest czyjąkolwiek winą, a już na pewno nie którejkolwiek z partii politycznych. Ja po prostu uważam, że PiS sam sobie uszykował taki los.

Widzę, że jednak muszę używać języka "łopatologicznego"
Zakładając hipotetycznie - czy jeśli pójdę jutro do najbliższej siedziby PiS i zacznę rozrabiać, bić, lżyć itd itp to odpowiedzialny za to będzie rząd RP? A niby z jakiej racji? Teraz rozumiesz człowieczku o małym rozumku? Wątpię.
Miłego pogrążania się w swojej utopii.

NPS
Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.33.138.*
Gość: gg 19.10.10, 18:08 Odpowiedz
@Zatuskany
"Ani razu Kaczyński nie użył wulgarnego słowa w stosunku do innego polityka,dziennikarza,człowieka".

Ale który Kaczyński? Bo jeden ma na koncie i "dziada" i "małpę w czerwonym" wobec dziennikarki, drugi o aktualnym prezydencie mówi "ten pan", "wybrany przez przypadek", "wróg Kościoła", że ręki mu nie poda? To kto tę kampanię nienawiści i wykluczenia nakręca? Chyba o innych Kaczyńskich mówimy...

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.centertel.pl
Gość: as 19.10.10, 18:14 Odpowiedz
gg - jeśli dla ciebie nie ma różnicy między np. spieprzaj dziadu, a - zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż, to chyba "szkoda howoryty" jak mawiał Bohdan Chmielnicki.

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.33.138.*
Gość: gg 19.10.10, 18:33 Odpowiedz
Ja tylko wykazałam, że Zatuskany delikatnie mówiąc mija się z prawdą. Różnica oczywiście jest, ale nie jest tak, ze Jarosław Kaczyński jest aniołkiem. To w dużej mierze on odpowiada za psucie języka debaty politycznej, ta łatwość w rzucaniu oskarżeń, nawet dzisiaj, to na pewno nakręca spiralę nienawiści.

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.centertel.pl
Gość: as 19.10.10, 18:38 Odpowiedz
Na www.salon24.pl ktoś zauważył, że teraz zwolennicy PiS-u są jak Żydzi w latach 30. w Niemczech - wszystkiemu są winni.

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.33.138.*
Gość: gg 19.10.10, 18:55 Odpowiedz
A kiedy tłum pisowców skandował o samolocie z prezydentową "Niech spadnie!", to w tym nie było nienawiści? Sama miłość bliźniego? A może to prowokatorzy z platformy?!

Ta tragedia obciąża sumienie J. Kaczyńskiego. IP: *.cnow.pl
Gość: elvis 19.10.10, 18:56 Odpowiedz
Tylko, czy ten psychopata ma sumienie?

Re: Ta tragedia obciąża sumienie J. Kaczyńskiego.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: konkretnie 19.10.10, 19:37 Odpowiedz
Czy mógłbyś tą swoją teorię uzasadnić?

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: gus 19.10.10, 19:38 Odpowiedz
pan waszczykowski krzyczy na konferencji prasowej "nie zabijajcie nas". ludzie pisu żerowali na smoleńsku, teraz będą miesiące żerowania na czynie szaleńca. kaczyński podgrzewa atmosferę od lat i szuka teraz winnego?
tylko zwykłych ludzi szkoda

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.adsl.inetia.pl
Gość: mieszkaniec 19.10.10, 19:45 Odpowiedz
aż żal d.pę ściska. Nasi parlamentarzyści to niestety obraz naszego społeczeństwa, wybrańcy narodu...

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: mający oczy 19.10.10, 19:52 Odpowiedz
"..to, co się stało jest wynikiem wielkiej kampanii nienawiści prowadzonej wobec PiS.."
J Kaczyński.
Cyba nie wobec ale przez PiS. Nawet w obliczu tragedii mały człowiek nie potrafił powściągnąć się od przerzucania winy na rząd.
wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,To-Kaczynski-nakreca-spirale-nienawisci,wid,12772520,wiadomosc.html

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.33.126.*
Gość: jo-la 21 19.10.10, 20:02 Odpowiedz
Nareszcie zaczęło się każdy kto ma jakąkolwiek broń długą,krótką niech atakuje siedziby pisu w całym przesiąkniętym kaczyzmem i fanatycznym katolicyzmem kraju stańmy do walki o normalność choćby i na noże.Też nienawidzę pisu ale nie do tego stopnia żeby zabić .Ale temu co zabił to parę paczek do więzienia wyślę.Swoją drogą szkoda że nie było tam Kaczora nie zginąłby niewinny przypadkowy człowiek.Czy ktoś w Ciechanowie tworzy struktury ruchu Palikota bo chcę się zapisać.


Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: filip z konopi 19.10.10, 20:05 Odpowiedz
A ja nie wiedziałem do tej pory, że Palikot, Niesiołowski, Kutz, Wajda... to sympatycy, albo należą do PIS-u!! Że to Kaczyńscy chcieli "dorzynać watahy". Że o "moherach" wyśmiewających nasze babcie , matki, ojców, odmawiając im prawa do udziału w życiu publicznym (zabrać babci dowód) wyszło też z PIS-u.

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: Pimpek 19.10.10, 20:11 Odpowiedz
Zabierz babci dowód to była dowcipna kampania, nic więcej, gdzie tu masz nawoływanie do agresji? Łyknij walerianę.

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: filip z konopi 19.10.10, 20:18 Odpowiedz
"Dożynanie watah" też dowcipna kampania? Agresja Palikota, Niesiolowskiego, Kutza, Wajdy....też żarciki takie ot przed snem dla dzieci? A może dzisiejsze strzelanie do człowieka w Łodzi to zawody strzeleckie?

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.33.126.*
Gość: jo-la 21 19.10.10, 20:19 Odpowiedz
Precz z kaczyzmem.Wytępić to jak najgorszą zarazliwą chorobę.


Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.chello.pl
Gość: ..2 19.10.10, 20:27 Odpowiedz
miałem coś napisać o obiektywiżmie ,ale do cholery tego kaczyńskiego to po...bało do końca a może to był sympatyk sld jak można tak z góry osądzać . no chyba że prezenio ma monopol na prawdę albo niezły pisowywiad

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: mający oczy 19.10.10, 20:36 Odpowiedz
Przemka każdy ma dość jest tu lokalnie odpowiedzialny chyba za marną opinię pisu. Taki czarny PR. Kaczak + zakaczony = 100% nienawiści do pisu.


Re: no i mamy skutkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: Tu 154 19.10.10, 22:16 Odpowiedz
Po raz drugi PO ma krew na rękach,hańba.

Re: no i mamy skutkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: mający oczy 19.10.10, 22:20 Odpowiedz
Weź nie pie.. Pis ma tyle krwi, że 1 człowiek w tą czy w tamto to im rybka.

Re: no i mamy skutkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: piękny Adonis 19.10.10, 22:53 Odpowiedz
no i mamy skutkiIP: *.centertel.pl
Gość: as 19.10.10, 13:00 Odpowiedz
dorzynania watahy

a może

Dożynanie watahy

i dać mi spokój zatroskanemu , bo ma rację

Re: no i mamy skutkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: piekny Adonis 19.10.10, 23:00 Odpowiedz
Zwrociłem uwage na taki wpis i na tego forumowicza od dośc dawna

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.33.126.*
Gość: jo-la 21 19.10.10, 20:02 Odpowiedz
Nareszcie zaczęło się każdy kto ma jakąkolwiek broń długą,krótką niech atakuje siedziby pisu w całym przesiąkniętym kaczyzmem i fanatycznym katolicyzmem kraju stańmy do walki o normalność choćby i na noże.Też nienawidzę pisu ale nie do tego stopnia żeby zabić .Ale temu co zabił to parę paczek do więzienia wyślę.Swoją drogą szkoda że nie było tam Kaczora nie zginąłby niewinny przypadkowy człowiek.Czy ktoś w Ciechanowie tworzy struktury ruchu Palikota bo chcę się zapisać.


Re: no i mamy skutkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: piekny Adonis 19.10.10, 23:21 Odpowiedz
Wysle emaila do palikota z twoją propozycja a drugiego do prokuratury w Ciechanowie

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.33.126.*
Gość: jo-la 21 19.10.10, 20:02 Odpowiedz
Nareszcie zaczęło się każdy kto ma jakąkolwiek broń długą,krótką niech atakuje siedziby pisu w całym przesiąkniętym kaczyzmem i fanatycznym katolicyzmem kraju stańmy do walki o normalność choćby i na noże.Też nienawidzę pisu ale nie do tego stopnia żeby zabić .Ale temu co zabił to parę paczek do więzienia wyślę.Swoją drogą szkoda że nie było tam Kaczora nie zginąłby niewinny przypadkowy człowiek.Czy ktoś w Ciechanowie tworzy struktury ruchu Palikota bo chcę się zapisać.


Re: no i mamy skutkiIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 20.10.10, 08:50 Odpowiedz
Gdzieś nam zniknął nick addhoc forumowicz z wymiaru sprawiedliwości ciekawe czy z urzędu ten wpis zostanie zakwalifikowany jako podzeganie do nienawiści

Re: Nie ma to jak język miłościIP: *.33.126.*
Gość: jo-la 21 19.10.10, 20:02 Odpowiedz
Nareszcie zaczęło się każdy kto ma jakąkolwiek broń długą,krótką niech atakuje siedziby pisu w całym przesiąkniętym kaczyzmem i fanatycznym katolicyzmem kraju stańmy do walki o normalność choćby i na noże.Też nienawidzę pisu ale nie do tego stopnia żeby zabić .Ale temu co zabił to parę paczek do więzienia wyślę.Swoją drogą szkoda że nie było tam Kaczora nie zginąłby niewinny przypadkowy człowiek.Czy ktoś w Ciechanowie tworzy struktury ruchu Palikota bo chcę się zapisać.


Ciekawe czy dziennikarze i miejscy urzędnicy czytający i piszący zareagują i wykażą się postawą obywatelską ?

Nasz sanitariusz Waldek , a może artysta Marek , a może dziennikarz Romek i Arek

Re: Ta tragedia obciąża sumienie J. Kaczyńskiego.IP: *.cnow.pl
Gość: elvis 20.10.10, 10:17 Odpowiedz
Proszę bardzo. Namiętnością Kaczyńskiego jest władza. Gdy ją traci ulewają się z niego najgorsze emocje. Pali kukłę urzędującego prezydenta, pod pałacem następnego urządza pod pozorem obrony krzyża spektakle nienawiści. Następnie, dla politycznych korzyści, ubiera maskę ofiary. Na wczorajszej konferencji prasowej, którą zwołał godzinę po zabójstwie, nie dość, że nie złożył kondolencji rodzinie ofiary to nawet z imienia i nazwiska jej nie wymienił. Ważniejszy był pretekst do kolejnej nagonki na Tuska. Narcyz, egocentryk, psychopata.

Żałosna prowokacja zatuskanego idioty. IP: *.cnow.pl
Gość: elvis 20.10.10, 10:21 Odpowiedz
Obrażasz inteligencję forumowiczów. Prowadź dalej ze sobą ten dialog idioto. Potępiaj akty nienawiści do PiS, które wychodzą spod twojej klawiatury.

#
Re: Żałosna prowokacja zatuskanego idioty. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: asa 20.10.10, 18:36 Odpowiedz
Ale ochrona przez policje biur poselskich???? Moze jeszcze przez BOR, Wojsko Polskie, Zandarmerie Wojskowa, Sluzbe Ochrony Kolei????

Poslowie dostaja KASE na utrzymanie swoich biur poselskich, czyz nie? Czesto gesto kilku poslow ma te same biuro!!
Maja poczucie zagrozenia? Droga wolna - tyle jest firm ochroniarskich. Proste?
Ale nie - u nas w Polsce musi byc inaczej.
To jest po prostu CHORE
#
Re: Żałosna prowokacja zatuskanego idioty. IP: *.56.34.*
Gość: as 20.10.10, 17:51 Odpowiedz
Janku, na co czekasz? Żądaj ochrony... Żądać każdy może....
#
Re: Żałosna prowokacja zatuskanego idioty.
hej_janek 20.10.10, 16:38 Odpowiedz
Jarosław Kaczyński jatrzył, skłucił naród ciąglymi intrygami (krzyż ), podsłuchy, publiczna próba zakatowania doktora G, czy tu naprawdę chcesz żyć w kraju gdzie jeden na drugiego donosi? Że boisz sie powiedzieć prawde bo cię wsadzą ? Temu facetowi - mordercy puściły nerwy nie jednemu poszczają jak słyszy wypowiedzi PISowców ( ochrona za publiczne pieniądze lokali PISowski !!!!!! - to niedopuszczalne !!!!!! Jak się rząd na to zgodzi to ja bedę żądał ochrony przez policje mojego domu ..... To JK ma na rękach krew tych ludzi oczywiście w sensie politycznym ;)
#
Re: Żałosna prowokacja zatuskanego idioty. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: elvis 20.10.10, 12:01 Odpowiedz
Oczywiście można pozwolić zatuskanemu na to, by opanował to forum, wypisywał teksty jako zwolennik Palikota, a następnie już jako zatuskany wyznawca PiS teksty te potępiał. Lepiej jednak obnażać kłamstwa i hipokryzję PiS oraz jego komisarzy ludowych na forum.
#
Re: Żałosna prowokacja zatuskanego idioty. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ALigat 20.10.10, 11:37 Odpowiedz
ELVIS - wątpliwa ta inteligencja forumowiczów, wystarczy raz wejść poczytać i można zwątpić. Ciągle poniżanie, podżeganie etc. Lepiej nie czytac .Kiedyś to ludzie rozmawiali, pisali listy =inteligentnie, językiem polskim posługiwali się . A tu tego często brak.
zaTUSKany
 

Re: no i mamy skutki

Nowy postprzez w d... w 20 Paź 2010 20:32

Zatuskany kolekcjonuje wpisy gdzie wyzywają go od idiotów? Ile policzyła sobie Gazeta za prawa do skopiowania tekstu?
w d...
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 99 gości

cron