Konkurs fotograficzny Zalewskiego - ocenzurowany na gazeta.p

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Konkurs fotograficzny Zalewskiego - ocenzurowany na gazeta.p

Nowy postprzez gosć w 17 Paź 2010 23:14

Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 14.09.10, 13:06 Odpowiedz
Ponieważ narobiło się konkursów FOTO w Ciechanowie, to może i ja zaproponuję jeszcze jeden ...
KONKURS Foto - ,,Uchwycone w ciekawym momencie''
- jedyny warunek to ,,scenki'' z naszego miasta lub z nim związane...
- ha, ha ... ponieważ, póki co nie znalazłem sponsorów, to nagrodą będzie wystawa w Galerii,,C''
- a tu dla przykładu, o co mi chodzi :
www.smog.pl/txt_gfx_audio/38431/uchwyco ... _momencie/
myślę, że ciechanowianie mają poczucie humoru...


Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 14.09.10, 13:14 Odpowiedz
hahahaha

Nie wolno się śmiać z naszego miasta i tutejszych ważnych ludzi , cały czas to forum mi uzmysławia ,a zrobienie zdjęć z groźnymi minami ważnych osób to są dopiero piękne zdjęcia nie do rozpowszechniania publicznego.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 14.09.10, 13:22 Odpowiedz
...śmiać się a obrażać to jednak jest różnica...
...ufunduję osobiście specjalną nagrodę dla autora zdjęcia pt.,,Śmieszny zaTuskany''

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: x 14.09.10, 15:53 Odpowiedz
Może ktoś uchwyci jak zaTuskany wymiotuje na widok prezydenta miasta albo popuszcza na samą myśl o PO.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 14.09.10, 16:06 Odpowiedz
zAtuskANY NIE wymiotuje na widok Prezydenta, zatUSKanego tylko śmieszy nabzdyczenie ważniaków i ich wielka misja jaką chcą nam wmówić , że nam niosą będąc wybranymi.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: zaTUSKany 14.09.10, 18:18 Odpowiedz
Większość zdjęć to fotomontage :-)

e.smog.pl/s3411/9068db92000a12f74c840eaf
tak jak tu w koszulce producenta Olimpusa

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: maria 14.09.10, 20:37 Odpowiedz
mam zdjecia dłubiacych w nosie z pierwszych stron lokalnej gazety

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.adsl.inetia.pl
Gość: Zaintersowany 14.09.10, 20:43 Odpowiedz
Witam
Miałem się nie wypowiadać żeby sobie humoru nie psuć, ale z szacunku dla organizatora muszę, dlaczego ludzie w tym mieście muszą za wszelką ceną, jeśli ktoś chce zrobić coś dobrego dla tego miasta pisać takie debilne posty zamiast dać wyraz uznania powiedzieć super, że są tacy ludzie, którzy kombinują żeby zrobić coś ciekawego, to nie pisać takie idiotyzmy, aby mieć satysfakcję z tego, że mogą komuś dopiec, opanujcie się ludzie jak wam się nie podoba to lepiej nic nie pisać tylko pomyśleć samemu, co można by ciekawego zrobić, aby rozruszać te miasto.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: maria 14.09.10, 20:49 Odpowiedz
Ostatnio widzialam czubka/czuba doroslego co w Kauflandzie siedział na ruchomej zabawce i darł mordę i co takie zdjecie na wystawie smieszyłoby MZ ?

Czy moze tamten gosc potrzebuje psychiatry ?
Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 14.09.10, 20:51 Odpowiedz
To zapraszam ,,pani mario'' ... myślę, że warto wziąć udział w tym konkursie

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.spray.net.pl
Gość: asd 14.09.10, 21:08 Odpowiedz
do kiedy ten konkurs?

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.adsl.inetia.pl
Gość: Zaintersowany 14.09.10, 21:12 Odpowiedz
Ja mam taką propozycję dla użytkownika "Maria" niech zrobi swoje zdjęcie w tej chwili i wyśle na konkurs daje gwarancję że otrzyma pierwsze miejsce, a tak na poważnie czasami warto spojrzeć w lustro i odpowiedzieć sobie na pytanie co ja mogę fajnego wymyśleć żeby nie pisać takich głupich postów.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 14.09.10, 22:09 Odpowiedz
Myślę, że termin do połowy października i zaraz wystawa w Galerii,,C''... oczywiście, jeżeli będą fotki od ludzi z poczuciem humoru

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.
lazikamator 19.09.10, 22:59 Odpowiedz
Dawno nie gościłem ze zdjeciami bo przecież jest super wokół nas :-)

Polecam skromny zestaw to co może niektorych śmieszyc w Galerii C jak to zobaczą,
a wszystko zalezy od podpisu pod zdjeciem.

Ławeczka i koszyczek dla Łazikaamatora.
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/vLjb9o12GyBpePlwvB.jpg
Nasze Słoneczko zachmurzone tylko dlaczego ?
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/0bu78dbQmJbhhPAMZB.jpg
Po co mi ten płaszcz na lato ?
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/l2paxp4rgxFeH6CcLB.jpg
Bardzo biało-czerwone STOP
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/auvJdaaGPSh7gCpuWB.jpg
Mój płot,moja siatka,moja ojcowizna.
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/IMxKllwk7bUoeMeydB.jpg
Czekam na listy, zaufaj mi.
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/vAU0K12FnPN7YP179B.jpg
Edukacja najmlodszych.
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/3a3B6HsdQokafQwf2B.jpg
Szanuj zieleń.
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/YCiQB2EKhsdJNQiBiB.jpg
Buty siedmiomilowe.
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/ETaPGD2ga4hDqRzqSB.jpg
Dla niebieskich ptaszków
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/FH19Q4fFajPMUxU4oB.jpg
Czekam,czekam na miłość co stopi ten lód.
fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qe/zb/lvhe/ZV163TB76waEEGWUrB.jpg
itp.itd

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ? 19.09.10, 23:08 Odpowiedz
Ty Pszemmm jednak masz cos z glowa... nie mowie tu o zdjeciach tylko o twoim zachowaniu na forum... I skoro tak zarzucasz innym zmiany nickow (Ty jeden tylko wiesz kto sie pod jakim kryje) to zrob nam te przyjemnosc i stan sie rozpoznawalny bez domyslow. Jeden nick..
Wiem, ze phk1 ma tu bana - wymysl inny. Zatuskancu

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ZD 15.10.10, 21:24 Odpowiedz
i jak ten pański konkurs panie Zalewski? Bo do 15 miło być?
warte to co , czy kpisz waszmość z ludu Ciechanowa i nie tylko.
Bo jeśli to kpina, to nie pochwalam. A wiadomo,że słowa na wiatr niewiele warte,
a co Ty komu, to i wrócić może z nawiązką.
Nie siej więc fermentu .

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: nie fotograf 15.10.10, 21:30 Odpowiedz
kiedy ogłoszenie werdyktu w konkursie Zalewskiego -Uchwycone w ciekawym momencie?
termin minął czy przedłużono? czy się pomysłodawca rozmyślił? Szczerze- nie "olewaj" ludzi.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 15.10.10, 21:37 Odpowiedz
Proste ... dużo gadają i nikt się nie zgłosił , więc chyba poczucia humoru brak. Ludzie wyluzujcie... tak więc dzisiaj 15 października... I jak tu traktować ,,poważnie'' Wasze słowa? Zaraz zapewne usłyszę/przeczytam, że to znowu Zalewski winien. ha...ha...ha

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: acha 15.10.10, 22:01 Odpowiedz
winien Zalewski tak winien bo gdzie ten regulamin organizatora / nigdzie poza Ciechanowem nie dało się uwidzieć, a i w Ciechanowie tez pewno nie było/.
No to pewno ubaw z ludzi się robi, i to nie humor już panie artysto ważny

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: forka 15.10.10, 22:10 Odpowiedz
Jaki organizator taki i nabór ... uchwycone w ciekawym momencie...
hahaha śmiejmy się panie Zalewski, że masz wolne i zero z tego prześmiewczo-wymyślnego hahaha.........................................................................................................................

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: Tomiraj 15.10.10, 22:14 Odpowiedz
Poważnie, to ludzie widać mają dosyc konkursów z pańskimudziałem

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 15.10.10, 22:15 Odpowiedz
A nie mówiłem ... śnieg sypnie dzisiaj w nocy... albo nie sypnie - wybieraj ,,śmiertelnie poważny człowieku... Niedługo założycie związek kombatantów śmiertelnie poważnych ciechanowian... ZKŚPC... i na pewno będziecie mieli swój profesjonalny regulamin i poważne legitymacje ... wyluzuj człowieku

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 15.10.10, 22:26 Odpowiedz
I całe moje szczęście i wreszcie wiem, że nie warto czegokolwiek proponować ... jedno co potraficie to ,,pięknie'' pluć, pleść głupoty i bez sensu gadać, a jak trzeba Coś zrobić to głowy w piasek, niech ,,inni'' frajerzy zasuwają a ja sobie skrytykuję ... róbcie więc sobie sami i jestem przekonany , że zrobicie to sobie lepiej ... jednym słowem pomysł, i zróbcie sobie regulamin i załatwcie nagrody, a... i jeszcze przyznajcie je sobie i wtedy będzie zadowoleni... życzę sukcesów... a i najlepiej zróbcie wystawę swoich dzieł w Muzeum Narodowym w Warszawie

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: EN 15.10.10, 22:36 Odpowiedz
Dobrego dla tego miasta? Hahhhahaha nbiezly zart - kradziez WPP na potrzeby zrobienia pomnika jota w jote to jest dobro miasta? Ripper nie artysta.
Wyraz uznania? UZNANIA?!
Alez prosze bardzo - WYRAZUSRANIA.

Kombinuja pod gorke i nie w ta strone.
Objaw sie mosci zainteresowany lizaniem dupy zalewiaka - to Ci dopieke na twoim wlasnym polu?

O zmarlych albo dobrze albo wcale - to zalewski nie zyje? Czy sobie ubzdurales adnotacje do przyslowia?

Zalewski nie pisz juz nic bo smiech na sali krzesla przewraca, a jesli to nie ty to zabierz swoj pomiot w swoja czasoprzestrzen zeby nie uskutecznial pseudoerudycyjnych wywodow o dupie marynie. Nikt Cie nie pochwali bo i nie ma za co.
Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: EN 15.10.10, 22:41 Odpowiedz
Zalewski wez sie ogarnij wszyscy maja cie po uszy.
Frajerow z ludzi robiles bedac w jury mrowkowego konkursu i sie wypowiadajac na temat tego ze za przeproszeniem regulamin to heca.
Jedyna i najwieksza heca w tym temacie jest twoja obecnosc tu.
Zrywaj asfalt.

Nagrode to ja Ci przyznaje juz teraz!
Oficjanie oglasdzam ze nie spotkalem wiekszego zlodzieja prwa autorskich od ciebie - vide pomnik JP II. Wytlumaczysz sie kiedys czy mamy uznac Cie za zwykla szmate?
Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 15.10.10, 22:48 Odpowiedz
En - Krzysztofie Wyrębek możesz przesadzić chłopcze.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: EN 15.10.10, 22:53 Odpowiedz
A ja ci zalewski obiecuje taki czarny PiaR ze Ci sie uszy zatrzesą.
Nalezy Ci sie jak chyba nikomu innemu. Kesik, Wardzinski, Ktokolwiekinny to sa płotki przy Tobie w kwestii siania wlasnej jakze NIEcenionej osobliwosci.
Ja mam czas, informatorow, i cierpliwosc. I predzej czy pozniej tak wtopisz ze sie nie wygrzebiesz. Publicznie i prywatnie.
I zrobimy wystawe - "Jak zalewski sie skończył"
Ba wyslemy Ci zaproszenie kurierem!

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: EN 15.10.10, 23:00 Odpowiedz
Ty przesadziles pseudoartysto.
Chcesz naprawde zwady?
Moge Ci zapewnic rozglos, kontakt do autora rzeczonego zdjecia mam od momentu w ktorym uzyles go jako podstawy do stworzenia "dziela"?
Jestem wredny, dla ripperow w szczegolnosci.
Regulamin mrowki? nagiąłeś? nagiąles! I co teraz tlumaczyc sie bedziesz ze to heca? Skieruj sprawe do sądu ze zostal;es nieslusznie oskarzony publicznie - rownolegle pojdzie moja o prawa autorskie, o te same prawa pojdzie od pewnego czolwieka,, tak samo o matactwo w konkursie i nie dotrzymanie warunkow regulaminu. Zalozymy sie kto wygra?

Sedzia odgwizdze Ci spalonego zanim wystartujesz.

I per chlopcze to mozesz mowic ale nie do mnie bo zjawie sie u Ciebie czy tego chcesz czy nie. Mam osobiscie Ciebie ripperze dosc i nie zamierzam patrzec na to jak sie zaslaniasz farmazonami.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 15.10.10, 23:06 Odpowiedz
Macie Państwo swojego człowieka , który nawet potrafi grozić ... i proszę się zwracać w sprawach konkursów fotograficznych do pana Krzysztofa Wyrębka, on wam wszystko bardzo profesjonalnie zorganizuje... Ja nie potrafię i powiem więcej nie mam ochoty... żegnam

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: EN 15.10.10, 23:11 Odpowiedz
Ja nie groze -ja stwierdzam ze mam wielce nieszanownego pana kradzieja world press photo na matowce aparatu i nie bede poblazliwy.
Nie zorganizuje bo nie jestem mistrzem.
A kradziez praw autorskich jest kradzieza tak czy inaczej.
Niedotrzymanie warunkow konkursu jest zlamaniem zasad przez jury w tym wypadku.
Kto w obu przypadkach zalatwil sie na zero? No nie ja.
Ja stwierdzilem fakty.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 15.10.10, 23:29 Odpowiedz
Wiesz chłopcze, miałem ci nie odpisywać bo widzę , że się zapieniłeś, ale skoro ,mnie pomawiasz... to muszę cię poinformować, że nic nie wiesz o realizacji pomnika Jana Pawła II i o przebiegu tzw. mrówkowego konkursu...
- co do pomnika to nigdy nie ukrywałem , ze pomysł w części jest na podstawie zdjęcia, które zresztą w czasie gdy szukałem wizerunku Papieża podsunął mi najlepszy artysta fotograf w Ciechanowie... i muszę ci powiedzieć, że jestem z tego zadowolony,
- co do foto-konkursu to też nic nie wiesz o nim, ani Ja nie byłem organizatorem, ani nie przygotowywałem regulaminu, a do Jury zostałem zaproszony... pewnie szkoda, że ciebie nie zaproszono na Jurora ... no ale to proszę mieć pretensje do organizatorów tego konkursu,
... tak więc nim coś piszesz, to najpierw lepiej się dowiedzieć kto, co... a z nazywaniem mnie ,,złodziejem'' to naprawdę przesadziłeś... i myślę, że należą się przeprosiny ... no chyba nie znasz tego słowa...
a tak nawiasem to wyluzuje trochę

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: acha 15.10.10, 23:30 Odpowiedz
Bardziej szacunek kombatantom niźli panu...
ależ ma pan styl- czepiać się nawet kombatantów
Wstyd, zaprawdę wstyd

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: marek zalewski 15.10.10, 23:41 Odpowiedz
A skoro wiedzieliście o konkursie i nawet o terminie do połowy pażdziernika to dlaczego NIKT nie przyniósł zdjęć ? A teraz co Ja jestem winien , że nikt Nic nie przyniósł? Chyba jest to naprawdę śmieszne. Chłopie pytaj się tych co może coś zrobili i nie przynieśli.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ups 16.10.10, 16:06 Odpowiedz
do EN - gościu, masz rację czy nie masz - ogarnij się i zmień język. takiego chamstwa na forum dawno nie czytałem (wyłączam zatuskanego, bo to przypadek psychiatryczny). fatalne sobie wystawiasz świadectwo. nie zgadzasz się z kimś to się spieraj, a nie bluzgasz w najgorszym stylu. shame on you

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: Kostek 16.10.10, 21:37 Odpowiedz
Czytam w wątku o konkursie "Ciechanów inaczej", że EN to Krzysztof Wyrembek, człowiek młody , o żadnych jego osiągnięciach nie słyszałem. Kto to jest? Dlaczego taki agresywny? Jakbym otworzył drzwi do meliny i się nasłuchał ... To wygląda na kompleks nieudacznika. Człowieku, popracuj nad sobą, bo wyrabiasz sobie fatalną opinię.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: zdroworozsądkwo 16.10.10, 22:08 Odpowiedz
Poszukaj dobrze to znajdziesz link do jego zdjęć. Coś robi ale czy to uzasadnia takie zachowanie?

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: MIRON 16.10.10, 22:36 Odpowiedz
I ty dołączasz do grupy oskarżycieli podając czyjeś imię i nazwisko, nie wiesz kim jest co przeżył i śmiesz oceniać? To nie etyczne, robisz może wielką krzywdę młodemu czlowiekowi.
CHcesz wiedzieć? ujawnij swoje dane to może warto z Tobą i o Tobie - chętnie to zrobię- jak podasz publicznie swoje dane- masz odwagę?

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: MIRON 16.10.10, 22:38 Odpowiedz
jak by Ciebie ktoś oszukiwał, pomawiał czy poniżał, też nie wiadomo jak byś sie mógł zachować
i lepiej dać spokój temu młodemu, niech odetchnie w spokoju.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: Skorek 16.10.10, 22:41 Odpowiedz
EN zmienił nick na MIRON? Krzywda nie usprawiedliwia takiego chamstwa, jakie ten EN zaprezentował. To jest nie do obrony.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: MIRON 16.10.10, 22:47 Odpowiedz
ja nie EN , ale wiem że On na imprezie. I niechby już miał choć więcej spokoju.

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ON 16.10.10, 22:54 Odpowiedz
CHcesz wiedzieć? ujawnij swoje dane to może warto z Tobą i o Tobie - chętnie to zrobię- jak podasz publicznie swoje dane- masz odwagę?

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: MIRON 16.10.10, 23:04 Odpowiedz
ja mam... bądź jutro w CKiSz przed galerią C w samo południe.
Tylko rozmawiam z takimi co nie zmieniają się jak rekawiczk, bo wydaje mię że to ty zmieniasz sięna tym forum tak?
I po co to wszystko? Innych pomawiasz, a co sam robisz? Nie wstyd to tak?
Dobrej nocy ku spojrzeniu na siebie. Dobrej nocy.i

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ON 16.10.10, 23:08 Odpowiedz
Nic nie usprawiedliwia takiego chamstwa, jakie ten EN zaprezentował. To jest nie do obrony.
Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: MIRON 16.10.10, 23:17 Odpowiedz
DOBRANOC

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: ON 16.10.10, 23:39 Odpowiedz
DOBRANOC, bo widzę, po przeanalizowaniu tekstów na tym forum / w 2 tematach/ ten sam człowiek pisze i jeszcze się podszywa po nick ON- to już szczyt złego zachowania ... i wiadomo kto to może być.
Więcej tu nie warto ani minuty, ani sekundy.
Takie tu.......................................................................... zło wylazło, a prowadzący śpią i nic z tym nie robią, więc mamy co mamy w Ciechanowie, jak to śpiewał nasz największy bard/ i chwała Mu za to że śpiewał i śpiewa, i sławił Ciechanówek- weźcie przykład zacani panowie

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: EN 17.10.10, 09:44 Odpowiedz
Ekhm ze niby ja to miron i on?
To uświadom sobie ze wczoraj od 20 do bodaj 1 w nocy bylem w lezakowni. Nie wiem jakim cudem mialbym to pisac.

Starasz sie zamiatac pod dywan - ale na to juz za pozno.
Chamstwo tak? A powiedz mi czy nieodniesienie sie do konkretnych zarzutów nt. regulaminu nie jest chamstwem? Wobec masy ludzi ktorzy brali udzial.
A na ta kase cala to mam wywalone, nie mierzcie swoja miara. To ze wy nie umiecie przegrywac, ze wam zalezy na hajsie, ze dajecie sie robic bezczelnie w konia - to wasz punkt widzenia i nie podpisujcie kogos pod takie podejscie. Jakby mi tak na hajsie zalezalo to bym bral szmal za to co robie - a nie biore. Udowadniac tego nie bede, bo i nie ma po co - przeciez wiecie lepiej dlaczego "flekuje".


Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: piekny Adonis 17.10.10, 11:30 Odpowiedz
nareszcie ktos artyscie dowalił i to zdrowo ,ale atrysta z moderatorem to stare ubeckie metody wprowadzaja i wiedza kto pod jakim nickiem pisze i wiedzą ,ze wyrembek .

o ku... to za szpicle


o ku... co za forum agenturalne

Re: Foto-konkurs uchwycone w ciekawym momencie.IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość: piekny Adonid 17.10.10, 11:41 Odpowiedz
EN nie odpuszczaj artyscie i moderatorowi i szykuj posiłki

towarzysze wzajemnej adoracji zrobia z ciebie psychola , bo nie masz takiego zdania jak oni

> do EN - gościu, masz rację czy nie masz - ogarnij się i zmień język. takiego ch
> amstwa na forum dawno nie czytałem (wyłączam zatuskanego, bo to przypadek psych
> iatryczny). fatalne sobie wystawiasz świadectwo. nie zgadzasz się z kimś to si
> ę spieraj, a nie bluzgasz w najgorszym stylu. shame on you
gosć
 

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości

cron