Martyna z Warszawy :P

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Martyna z Warszawy :P

Nowy postprzez Teefpipsy w 03 Paź 2010 21:28

Witajcie. Trafilam tu niedawno z polecenia znajomego. Faktycznie forum dotyczy tej nieco niszowej tematyki, ktora bardzo mnie interesuje. Skoro juz pisze, pozwole sobie cos wiecej o sobie powiedziec, mam nadzieje, ze moja gadatliwosc nie bedzie upierdliwa ;)

Na imie mam Martyna, 2 lata temu ukonczylam biotechnologie na SGGW w Warszawie. Nie pracuje w tym zawodzie, ale zajmuje sie hobbystycznie zywnoscia GMO. Nie chce przynudzac na ten temat, w podpisie umiescilam kilka stron, mam nadzieje ze nikomu nie bedzie to przeszkadzac.

Jestem teraz na urlopie macierzynskim, wiec moge aktywniej uczestniczyc w zyciu forum, oczywiscie tylko w wolnych chwilach ;)
Awatar użytkownika
Teefpipsy
Poziom aktywności 1
Poziom aktywności 1
 
Posty: 1
Dołączenie: 03 Paź 2010 21:28
Miejscowość: Polska

Re: Martyna z Warszawy :P

Nowy postprzez Anonimowy forumowicz w 03 Paź 2010 21:51

Witaj chętnie się dowiem więcej o GMO od fachowca. Ostatnio słyszałem o skrzyżowaniu pomidora z rybą i od tej pory coraz trudniej o normalne pomidory, co by nie zalatywały rybą. Można je trzymać w zamrażalniku ale w smaku mają też coś z drewna. :(
Anonimowy forumowicz
 

Re: Martyna z Warszawy :P

Nowy postprzez marcin2 w 04 Paź 2010 21:04

Dajcie spokój, technologia GMO to jak nóż kuchenny, bardzo pożyteczne narzędzie mimo, że czasem gapa się skaleczy. Europejscy przeciwnicy GMO są podobno finansowani przez amerykańskich producentów GMO (konkurencja).
marcin2
 


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości

cron