Ekonomiczne niszczenie Polaków

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Ekonomiczne niszczenie Polaków

Nowy postprzez Lis 5 w 30 Lis 2012 18:35

Do Polskich mieszkań średnio co pół roku pukają przedstawiciele firm AGD i zachęcają Polaków do zakupu piecyka gazowego lub wymiany kuchni gazowej.Gdy nie zgadzamy się,wówczas przedstawiciel powołuje się na przepisy UNII,strasząc jednocześnie lokatora,że jeśli nie wymieni piecyka lub kuchni w terminie,to potem kontrola z gazowni zapląbuje kuchenkę i nałoży na obywatela karę za używanie niebezpiecznego sprzętu AGD.W wyniku tych działań Polscy emeryci których nie stać na leki,zgadzają się na kupno na raty drogich produktów AGD,bo takie są wytyczne UNII.-Czy to prawda,czy tylko chwyt reklamowy?-Ile zarabiają na tym prezesi spółdzielni mieszkaniowych?-Czy w ten sposób UNIA wymusza na Polakach określone zachowanie,szantażuje Polaków zgodnie z prawem i wyniszcza Naród ekonomicznie?-Czy Polacy są gospodarzami we własnym kraju?
Lis 5
 

Re: Ekonomiczne niszczenie Polaków

Nowy postprzez Ślimak w 30 Lis 2012 23:38

Polacy są tubylcami a władza to alfonsi co udostępniają tubylców za niewielką opłatą. Każdy przestępca może wykorzystywać tubylców tylko musi uzgodnić prowizję z alfonsami.
Ślimak
 

Re: Ekonomiczne niszczenie Polaków

Nowy postprzez mrówka w 01 Gru 2012 21:56

Zgadzam się,sytuacja wymaga fundamentalnych zmian systemowych tj.pracy u podstaw. Przywódcy próbują wprowadzić różne mechanizmy, aby w ramach prawa utrzymać posady unijnej biurokracji kosztem biednych Polaków
mrówka
 

Re: Ekonomiczne niszczenie Polaków

Nowy postprzez pawelec w 12 Cze 2013 19:36

To go nie wpuszczaj do domu, i co masz za problem? Dziś każdy będzie Ci wmawiał różne brednie, trzeba się uodpornić
pawelec
Poziom aktywności 2
Poziom aktywności 2
 
Posty: 8
Dołączenie: 12 Paź 2012 19:53


Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron