Sezon na grypę.

Moderatorzy: Mariola, Marcin

Sezon na grypę.

Nowy postprzez Pacjent w 15 Wrz 2010 23:13

Tak ''fan'' na http://www.eprzasnysz.pl/forum.php? skomentował akcję marketingową PISu i całej tej diaspory na świecie.

... czasami lepiej jak Rząd nic nie robi. Zmarły bohatersko w Smoleńsku Rzecznik Interesów Koncernów Farmaceutycznych Kochanowski żądał zakupu przez Polskę szczepionek przeciw sfińskiej grypie dla wszystkich. Rzecznik straszył Minister Kopacz procesem i prokuratorem. Platforma nie uległa szantażowi PISu i nie było epidemii grypy. Gorzej, niektóre osoby które wbrew krytycznym opiniom zaszczepiły się - uległy groźnym powikłaniom. O co chodzi ? O wielkie, gigantyczne pieniądze dla koncernów farmaceutycznych. Koszt wytworzenia szczepionki to dolar, a przedawny po 15 dolarów, bo żąd wiadomo ma pieniądze. Niektóre zachodnie kraje wykupiły po dwie dawki na łepka. Przez to, że Platforma nie uległa szantażowi PIS w sprawie szczepionek Polska nie straciła 600 milinów dolarów
http://www.eprzasnysz.pl/forum.php?&id_t=307&s=1

Ja wykupiłem dwa opakowania Tamiflu po 120 zł razem 240zł. Może w biurze poselskim PIS je zwrócę albo w biurze Radia Maryja a termin przydatności właśnie się kończy.
Co poradzicie szczepić się czy nie szczepić i na co? Jaka plaga nam obecnie zagraża, czy ktoś słucha Radia Maryja?
Pacjent
 

Re: Sezon na grypę.

Nowy postprzez Gluś w 18 Wrz 2010 18:39

Właśnie mnie coś wzięło, ale to chyba drobnostka bo połowa znajomych już choruje ale lekko. Zaczyna się drapiącym bólem gardła. Polecam uprzedzić chorobę uderzeniową dawką witaminy C (albo lepiej rutynoskorbin). Najtaniej można kupić w aptece w ,,Akwarium'' na przeciwko sądu.
Gluś
 

Re: Sezon na grypę.

Nowy postprzez Magda w 18 Wrz 2010 19:06

W pierwszej fazie objawów grypy dobrze zacząć od łagodnych środków takich jak rutinoskorbin skutecznie działają tabletki czosnkowe. Ja polecam dokonywanie zakupów w aptece ,,ARNICA",są tam przystępne ceny.
Magda
 

Re: Sezon na grypę.

Nowy postprzez Gluś w 18 Wrz 2010 19:14

,,ARNICA" mi się źle kojarzy, z homeopatią i szamanizmem.
Gluś
 

Re: Sezon na grypę.

Nowy postprzez Magda w 18 Wrz 2010 20:04

Mi natomiast korzystnie się kojarzy z rośliną leczniczą będącą pod ochroną,która rośnie na terenach górskich. :)
Magda
 

Re: Sezon na grypę.

Nowy postprzez Gluś w 29 Wrz 2010 16:13

Tere fere kuku Image
Gluś
 

Re: Sezon na grypę.

Nowy postprzez Gość w 21 Paź 2010 00:14

Czy już są szczepionki, gdzie i po ile?
Dziękuję za informację.
Gość
 

Re: Sezon na grypę.

Nowy postprzez gość w 21 Paź 2010 05:59

Szczepionki są do nabycia w ośrodkach zdrowia,szczepienie odbywa się na miejscu w gabinecie zabiegowym w cenie około 20 zł.
gość
 

Re: Sezon na grypę.

Nowy postprzez Tamten Gość w 21 Paź 2010 08:34

gość napisał(a):Szczepionki są do nabycia w ośrodkach zdrowia,szczepienie odbywa się na miejscu w gabinecie zabiegowym w cenie około 20 zł.

Dziękuję za informację :)
Tamten Gość
 

Re: Sezon na grypę.

Nowy postprzez Gluś w 23 Paź 2010 12:33

Czy mogę się szczepić jeżeli trochę drapie mnie w gardle?
Gluś
 

Następna

Powróć do Hyde-Park - bez cenzury politycznej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron